Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online

Kinga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Kinga

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Bardzo polecam p. Kingę. Synowi świetnie się z nią pracowało podczas zajęć. Po dzisiejszym egzaminie ośmioklasisy wrócił zadowolony i stwierdził, że te korepetycje bardzo mu pomogły. Dodam tylko, że syn jest dyslektykiem i egzaminy próbne wyszły mu bardzo słabo. Bardzo dziękujemy.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Kingi!
Pani Kinga w profesjonalny sposób przygotowała moją Córkę do matury z języka polskiego.
Córka zdała maturę na poziomie podstawowym uzyskując wynik 86%! Uważam,że wynikiem ten był bardzo dobry jak na predyspozycje mojej córki,która miała lekcje języka polskiego prowadzone w szkole na bardzo niskim poziomie oraz jest dyslektykiem!
Dodatkowym atutem były materiały,które były udostępniane przez Nauczyciela (były one bardzo przejrzyste i pomogły Córce w zrozumieniu materiału). Dziękuję Pani Kingo!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2021

Bardzo dobra i cierpliwa nauczycielka! Poświęca dużo uwagi podczas lekcji online. Po próbnych maturach nie byłam pewna czy uda mi się zdać z języka polskiego. Szukałam korepetycji, ale niestety prawie wszędzie nie było terminów, bo już był marzec. Na szczęście pani Kindze udało się dla mnie zorganizować dodatkowe terminy. Dzięki niej utrwaliłam sobie wiedzę i wiedziałam jak podejść do pracy pisemnej, a w maju zdałam maturę! Dziękuję i gorąco polecam :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Pani Kinga jest wspaniałym Dydaktykiem !
Dzisiaj otrzymałam wyniki matur!
100% z matury na poziomie rozszerzonym!
DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.