Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 / 60 min

Kinga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką The American University of Paris we Francji i Aberystwyth University w Wielkiej Brytanii. Ukończyłam również szkołę średnią w Stanach Zjednoczonych. Posiadam uprawnienia i wieloletnie doświadczenie pedagogiczne.

Zapraszam na zajęcia i konwersacje z języka angielskiego.

Tok nauczania dopasowuję indywidualnie do możliwości i potrzeb ucznia. Aby poznać owe potrzeby, proponuję pierwszą lekcję gratis. Pozwoli się nam to lepiej poznać i wspólnie określić zakres nauczania potrzebnego do otrzymania jak najlepszych efektów w nauce.

Typ proponowanych zajęć:

  • indywidualne kursy General English
  • konwersacje
  • doskonalenie wymowy, doskonalenie pisania tekstów w języku angielskim (American English)

Cena lekcji:

  • indywidualne (60min) 60zł

Zapraszam serdecznie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1992 - 06.1993
Hayward Highschool, CA, USA
07.1994 - 05.1997
The American University of Paris, Francja
Licencjat
09.1997 - 06.1999
The Universty of Wales, Aberystwyth, Wielka Brytania
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

Świetna nauczycielka, bardzo kompetentna i zawsze przygotowana (przy tym bardzo cierpliwa, zawsze pogodna i uśmiechnięta). Materiały są dostosowane do umiejętności i potrzeb ucznia. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy, interesujący sposób. Z całą pewnością mogę polecić panią Kingę jako świetną nauczycielkę pełną pasji i zaangażowania w to co robi.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Pani Kinga jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego, najlepszym jakiego kiedykolwiek miałam! Poprzez wprowadzanie różnorodnych zadań uczę się szybciej i bardziej efektywnie. Udało mi się przełamać barierę w komunikowaniu się po angielsku, poprawić akcent oraz wymowę. Gorąco polecam!!!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Dziekuje bardzo za super lekcje. Jestem mega zadowolona. Polecam serdeczne. Pani Kinga ma duzo cierpliwości, a to wielka zaleta.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Kingę jako profesjonalną, doświadczoną i kompetentną nauczycielkę. Pani Kinga jest bardzo komunikatywną i sympatyczną osobą. Swoją postawą zachęca do aktywnego uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego. Na jej zajęciach nie można się nudzić, każda lekcja wygląda inaczej, poprzez wprowadzanie różnorodnych zadań, co jest na prawdę świetnym rozwiązaniem. Uczestniczenie w jej zajęciach jest dla mnie ogromną przyjemnością :).

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2015

Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię Kindze. Nauka z jej pomocą jest skuteczna i jednocześnie przyjemna. Kinga potrafi wytłumaczyć nawet trudne zasady językowe w sposób zrozumiały i łatwy do zapamiętania. Co dla mnie istotne, posiada doskonały akcent, nie do odróżnienia od native speaker. Oprócz tego Kinga jest wyjątkową osobowością, pełną zainteresowań i pasji, dzięki czemu na zajęciach zawsze jest ciekawie. Serdecznie polecam przyszłym i obecnym uczniom :-)

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2015

Zdecydowanie polecam p. Kingę. Zajęcia z nią są profesjonalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb i przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Nie ma bariry stresującej przed mówieniem. Materiały na zajęcia tez są bardzo dobrze przygotowane i dopasowane do oczekiwań. Dodatkowym atutem jest wykształcenie p. Kingi (zagraniczne szkoły) oraz możliwość skorzystania z pierwszej bezpłatnej lekcji. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.