Kinga Kurczyna

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką iberystyki. Od lat mam styczność z językiem angielskim. Zdałam maturę rozszerzoną z tego języka jak i pracowałam w szkole językowej jako lektor, uczestniczyłam w licznych kursach zagranicznych oraz w krajowych. Mialam styczność z native speakers oraz środowiskiem międzynarodowym. Zajecia prowadzone są niezależnie od poziomu językowego. Przygotowuje do:matury podstawowejegzaminu po klasie 8
Zachęcam gorąco do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:30
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek00:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Szczeciński
Iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Idioma Szkoła językowa

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.