Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 60 min

Kinga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Bariera językowa uniemożliwia Ci komunikację? Potrzebujesz pomocy z językiem angielskim? Uważasz, że Twój poziom językowy jest niedostateczny? W takim razie serdecznie zapraszam Cię na praktyczne, spersonalizowane zajęcia konwersacyjne online, zajęcia z General English, Business English , a także na zajęcia przygotowujące do matury.

Pomogę Ci przełamać barierę językową , poprawię Twoją wymowę , zgłębię Twoją wiedzę na temat języka angielskiego.

Wiem, jak ważna jest systematyczna nauka i praca z dobrym nauczycielem. Sama płynnie mówię w języku angielskim i hiszpańskim, a także całkiem nieźle w języku włoskim i niemieckim.

Moje umiejętności językowe rozwijałam nie tylko na studiach kierunkowych , ale również pracując w Szkocji, Hiszpanii i Niemczech . Połączenie mojej wiedzy teoretycznej i doświadczenie z pewnością wesprą także i Twój proces kształcenia. 

Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych. Kładę nacisk na wszystkie ważne elementy języka: wymowę, słownictwo, poprawność gramatyczną, język pisany. 

Podczas zajęć wykorzystuję materiały autorskie, artykuły z prasy anglojęzycznej, filmiki youtube oraz szereg handoutów z odpowiednio dobranych podręczników.

Jeśli chcesz szlifować swój język, a może dopiero rozpocząć naukę języka, to serdecznie zapraszam do współpracy!

Zapraszam również na zajęcia z języka hiszpańskiego ! Prowadzę zajęcia zarówno z ogólnego języka hiszpańskiego, jak również z Español de los Negocios. 

Lekcja 60min/50zł
Lekcja 90min/70zł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2018
Politechnika Śląska
Licencjat
Filologia angielska, specjalizacja tłumaczeniowo-biznesowa
10.2018 - 06.2020
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Lingwistyka: przekład i komunikacja międzykulturowa (specjalizacja: język angielski i język hiszpański)
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Studia podyplomowe w specjalności nauczycielskiej w zakresie przygotowania pedagogicznego do nauczania języka angielskiego
Kursy i szkolenia
06.2016
LCCI English for Business Certificate
09.2018
Teaching English Online Certificate - Cambridge Assessment English
11.2018
Global Understanding Project - Certificate - wymiana kulturowa ze studentami z East Carolina University
07.2019
Certificado Superior de Español de los Negocios (C1)
01.2020
Cambridge Certificate of Proficiency in English (C2)
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Korepetycje - język angielski
- zajęcia online - zajęcia w domach prywatnych
03.2019 - aktualnie
LET PR
- tłumaczenia tekstów marketingowych i tekstów dla branży modowej w parze językowej angielski<->polski
03.2020 - aktualnie
Predica LLC
- podkładanie głosu (British English) do filmików instruktażowych; tworzenie i synchronizowanie napisów do filmików instruktażowych; tłumaczenie tekstów dla branży IT (PL<->ENG)
09.2020 - aktualnie
Eklektika
- prowadzenie kursów językowych z Business English oraz General English online
09.2020 - aktualnie
Early Stage
- prowadzenie kursów językowych dla młodzieży (stacjonarnie i online)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Serdecznie polecam Kinge!
Duza wiedza, profesjonalne podejście, ogromna rezerwa cierpliwości w słabszych (moich) momentach :) Duzo pozytywnej energii i zaangażowania. Zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane, punktualne i zarazem bardzo ciekawe co sprawia, ze godzina ucieka zbyt szybko.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2020

Od kilku tygodni Kinga pomaga mi rozwinąć moją znajomość języka hiszpańskiego. Zajęcia są niemal w całości prowadzone na zasadzie konwersacji – rzadko zmieniamy język na polski, dzięki czemu coraz łatwiej przychodzi mi komunikowanie się po hiszpańsku.
Kinga jest bardzo punktualna i zawsze świetnie przygotowana do prowadzenia zajęć. Wszystkich moich pytań – a jest ich naprawdę sporo – cierpliwie wysłuchuje, po czym na każde z nich w sposób wyczerpujący odpowiada.
Zajęcia są dostosowane do mojego poziomu znajomości języka. Rozmawiamy na różne tematy – lekcje nie mają sztywnego schematu, który mógłby prowadzić do znudzenia i wywoływać zniechęcenie do dalszej nauki.

Niespotykanie pozytywna osoba, potrafiąca w bardzo przystępny sposób przekazywać wiedzę.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Lekcje z Kingą zacząłem ok. pół roku temu. Od tego czasu mój język angielski wyraźnie się rozwinął. Nie czuję już oporu przed swobodnym rozmawianiem, mój poziom pisania znacznie się poprawił i dużo lepiej rozumiem język mówiony. Lekcje zawsze odbywają się punktualnie, są prowadzone w przyjemnej atmosferze, bez stresu, ale na temat. Czuję, że mogę pytań nawet o, mogłoby się wydawać, najgłupsze zagadnienia i zawsze dostaję konkretną odpowiedź. Dodatkowo otrzymuję zadania do pracy własnej oraz porady jak należy uczyć się języka i go rozwijać.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Polecam serdecznie lekcje z Kingą! Posiada ona ogromną wiedzę z zakresu angielskiego języka tego codziennego jak i biznesowego. Kinga jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć, a wszystkie nasze lekcje przebiegają w miłej atmosferze co dodatkowo sprzyja nauce. Tematy i zakres lekcji są zawsze dostosowane do moich potrzeb, a gdy czegoś nie rozumiem Kinga cierpliwie mi wszystko tłumaczy. Polecam ją każdemu z czystym sumienie!m ;)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze ukierunkowane
przede wszystkim na rozmowę, dzięki czemu bariera językowa znika bardzo szybko.
Zagadnienie gramatyczne przedstawiane
w łatwy i przejrzysty sposób.
Tematyka zajęć jest w dużym stopniu zależna od tego czego chce się nauczyć uczeń. Nowe materiały wysyłane są z wyprzedzeniem dzięki czemu można odpowiednio przygotować się do zajęć.
Wszystko bez zarzutów. Nie zamieniłbym na innego nauczyciela.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.