Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Olesno
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 / 60 min

Kinga

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Opolskiego i oferuję korepetycje z zakresu języka polskiego - analizę tekstów literackich, ćwiczenie płynności w pisaniu oraz mowie, rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem, pomoc w odrabianiu zadań domowych. Zakres materiału obejmuje wszystkie poziomy nauczania - zaczynając od sześciolatków, kończąc na maturzystach. Przygotowuję zarówno do matury z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego, jednocześnie kładąc duży nacisk na ćwiczenia do matury ustnej. Prowadzę także korepetycje przygotowujące do egzaminów poprawkowych.

Oferuję również wykonywanie korekty prac licencjackich i magisterskich.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Opolski
Magister
filologia polska, pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
Nauczyciel

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.