Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Czy sugerowano Ci w przedszkolu, że u Twojego dziecka występują symptomy ryzyka dysleksji ? Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna, lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania, zapraszam na ciekawe zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Dzieci, u których występują specyficzne trudności w nauce potrzebują wsparcia. Zajęcia są atrakcyjne, gdzie nie ma czasu na nudę.

Nieczytelne pismo nie musi być efektem niechlujstwa, dukanie czytanek nie musi oznaczać, że uczniowi się nie chce, a błędy ortograficzne nie muszą oznaczać braku wiedzy jak się pisze dane słowo.

Przy pojawiających się tego typy problemach potrzebna dziecku jest pomoc dorosłego, a najlepiej fachowca. To może być dysleksja lub ryzyko dysleksji, które można rozpoznać już w przedszkolu lub zerówce. Im wcześniej o tym się dowiemy i wesprzemy dziecko, tym łatwiej dziecko sobie poradzi z jego skutkami.
W swojej pracy wykorzystuję dużo skutecznych pomocy dydaktycznych, pracuję między innymi z programem Ortograffiti z Bratkiem, z Alfabetem sensorycznym, Metodą Dobrego Startu, Genialnym Maluchem, programem multimedialnym Porusz Umysł… oraz innymi, które nie sposób je wszystkie wymienić. Zaplecze dydaktyczne wykorzystuję w zależności od potrzeb dziecka.
Mam doświadczenie w pracy z dziećmi dyslektycznymi i nie tylko. Zapraszam serdecznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1990 - 05.1995
Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Częstochowie
Magister
Pedagogika Wczesnoszkolna
09.2000 - 05.2001
Uniwersytet Śląski
Nauczyciel dyplomowany
Biologia i Ochrona Środowiska
Kursy i szkolenia
05.2001
Uniwersytet Śląski studia podyplpmowe
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.