Kinga Barwicka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Wasilków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 / 60 min

Kinga Barwicka

Opis ogłoszenia

Mam 17 lat i jestem absolwentką I stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej w Białymstoku. Aktualnie uczę się w 4 klasie II stopnia w klasie fortepianu. Udzielam korepetycji z kształcenia słuchu, solfeża oraz podstaw gry na fortepianie dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole muzycznej I stopnia. Podczas zajęć zapewniam przyjemną atmosferę pracy.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota13:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.