Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 / 60 min

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii

Opis ogłoszenia

Kursy dla każdego poziomu zaawansowania języka angielskiego. Dla wszystkich pragnących poszerzyć swoję wiedzę, podnieść kwalifikacje, przygotować się do wyjazdu zagranicznego lub egzaminu szkolnego. 

Kursy dla gimnazjum, liceum, studentów oraz osób dorosłych.

Prowadzone przez inżyniera z siedmioletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów i korepetycji z każdą grupą wiekową. Ponad 170 zadowolonych uczniów. Pełna zdawalność i satysfakcja ukończonych zajęć.

Kurs do matury poprawkowej 2019 oraz
zapisy na kurs matury 2020 rozpoczęte.

W ofercie zestaw indywidualnych kursów z języka angielskiego, dostosowanych do poziomów A1, A2, B1, B2, C1, dla osób podchodzących do certyfikatów (FCE, CAE), jak również do porozumiewania się w języku angielskim w życiu codziennym (np. wyjazdy zagraniczne ). 

Kursy języka angielskiego bazują na poszerzaniu materiału z gramatyki, tworzenia rozwiniętych wypowiedzi, umiejętności słuchania i czytania, a także swobodnych wypowiedzi. Korzystam z szerokiej bazy kilkudziesięciu źródeł książkowych i cyfrowych.

Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze z naczuczycielem, elastyczny grafik w każdej porze dnia. Każdy uczestnik otrzymuje w cenie cały zestaw materiałów do nauki dostosowanych indywidualnie do każdego Ucznia.
Nie oferuję zajęć grupowych.

Pierwsze zajęcia sprawdzające są darmowe
Korepetycje odbywają się u ucznia (z dojazdem) lub u nauczyciela w mieszkaniu na osiedlu KSM (wygodne połączenia komunikacji miejskiej).

Cena:
35zł/60min
50zł/90min

Kontakt: 787073424 (proszę o pozostawienie wiadomości sms, oddzwonię)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Zośka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Uczę się u pana już trzeci rok i nie spodziewałam się, że tak polubię angielski, a przede wszystkim, że zrobię takie postępy :) Komunikuję się w tym języku w pracy, dzięki czemu nie czuję już kompleksów czy też problemów w realizacji zleceń!

avatar
Aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Pan Adam to już chyba kielecka ikona skutecznej nauki angielskiego :) Zarówno speakingi jak i zadania pisemne zawsze były starannie dobrane, pełne ciekawych konstrukcji i przydatnych zwrotów. Zawsze mogłam liczyć na pomoc, nawet w weekendy. Każdy kolejny miesiąc nauki oznaczał prawie setkę stron materiałów. Poleciłam pana innym znajomym, każdy jest zaskoczony, że w naszych Kielcach można trafić na takiego Nauczyciela :)

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Z panem Adamem pracowałem kilka lat, w międzyczasie również mój syn i chrześnica. Każde z nas wcześniej chodziło do różnych szkół językowych i po poznaniu pana Adama uświadomiliśmy sobie ile czasu i pieniędzy straciliśmy. Pan Adam skupia się na każdej osobie indywidualnie, przygotowuje materiały z różnych źródeł dopasowane do umiejętności i oczekiwań. Każda minuta była wykorzystana dokładnie, przy okazji zawsze spotykałem się z pełną kulturą, uczciwym podejściem i świetną kawą w wypadku dłuższych zajęć :) Zawsze mogłem zostać z panem by wyjaśnić wszelkie pytania, ciekawostki, nigdy czas nie był liczony ,,co do sekundy", jak u większości osób, polecam serdecznie!

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Pan Adam uczył mnie angielskiego przed wyjazdem za granicę do pracy i powiem jedno: warto inwestować w siebie i swój rozwój, teraz nie czuję się gorszy przez braki językowe, wszystko rozumiem, sam załatwiam w końcu sprawy urzędowe za granicą czy wizytę u lekarza. Jeśli ktoś szuka rzetelnego nauczyciela - tylko p.Adam

avatar
Majjecky
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Przyznam szczerze, że pan Adam dokonał niemożliwego, podciągnął córkę z zagrożenia z angielskiego na pozytywne oceny, co więcej zrozumiała po zajęciach, że w obecnych czasach znajomość angielskiego to podstawa. Bardzo żałuję, że nie ma więcej osób z takim poczuciem misji i oddania. W bardzo uczciwej cenie p.Adam zawsze przekazuje ogrom wiedzy, dużo materiałów, swoją dyspozycyjność nawet w o północy, pomocne wskazówki, a przede wszystkim nie siedzi jak wszyscy poprzedni korepetytorzy z zegarkiem w ręce tylko pracuje do skutku. Dzięki!

avatar
Maria94
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Pan Adam to mistrz, ja uczyłam się do matematyki podstawowej i rozszerzonej a brat, po studiach, do wyjazdu za granicę angielskiego w zastosowaniu praktycznym. Jesteśmy szczęśliwi, że pana spotkaliśmy, zawdzięczamy panu Adamowi bardzo dużo!

avatar
Jeremiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Po kilku spotkaniach u pana zauważyłem że w szkołach językowych, w tych kilkuosobowych grupach traciłem czas i pieniądze. Z panem adamem, po jednej godzinie nauczyłem się wiecej niż przez 2 tygodnie w szkole angielskiego. Wszystkie materiały dostaję na zajęciach, po miesiącu już kupowałem kolejną teczkę. Kiedy wyjechałem do córki w Irlandii pan nawet poprzez skype pomagał mi w tworzeniu wypowiedzi, naprawdę dziękuję za zaangażowanie

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Pan Adam to naprawdę talent w przekazywaniu wiedzy. Jako wieloletnia uczennica ze śmiechem patrzę na krytykę, ponieważ pan Adam jest wymagający i narzuca dyscyplinę, co nie bardzo podoba się młodym osobom :) współpracuję z panem od liceum aż do ukończenia studiów, dzięki czemu podchodzę do certyfikatu IELTS z pełnym spokojem, polecam.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 marca 2019

Nie polecam, osoba nieodpowiedzialna, przerwał korepetycje nieinformując ze więcej się na zajęciach nie pojawi, nie odbiera telefonu, nie odpisuje, zostawił mnie bez korepetycji dwa miesiące przed maturą. Radziłabym zastanowić sie nad wyborem.

Adam

Pobierała Pani pieniądze od Mamy na zajęcia, które się nie odbywały, nie prowadzę w takich sytuacjach jakiejkolwiek współpracy.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

P. Adam nauczył doskonale połowę mojej rodziny. Początkowo uczył córkę i syna do egzaminów, a później do certyfikatów na studia, a potem sama zdecydowałam się na kurs. Dzieci uzyskały świetne wyniki i żałowały że nie poznały pana wcześniej. Wszystkie materiały pan Adam przygotowuje indywidualnie, z wielu źródeł jednocześnie, o każdej porze dnia służy pomocą przez telefon. Po kilku miesiącach miałam już dwa grube segregatory materiałów i w końcu brak krępacji w komunikacji po angielsku za granicą. Szczerze polecam wszystkim w każdym wieku

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2019

Pan Adam jest świetnym nauczycielem. Potrafi wytłumaczyć wszystko w jak najprostszy sposób, a jeśli trzeba zrobi to kilka razy. Dzięki niemu zdałam maturę. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
MariolaCK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2018

Szczerze rekomenduję pracę z tym panem, zapisałam na zajęcia dwóch synów. (angielski i matematyka). Gdy jeden z nich zaczął sobie ,,odpuszczać" pan Adam mocno go zmotywował. Jedna zasada, z leniami pan Adam nie pracuje, super ;)

avatar
JOANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2018

Pan Adam faktycznie bardzo wymagający ale skuteczny.
Jedyny minus to to że nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi dlaczego korepetycje zostały przerwane. Mój syn wszystkich porównuje do Pana Adama:)

avatar
mariusz.k
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Mój syn pracował z panem 3 lata przygotowując się do matury z matematyki, pan Adam był wymagający i oczekiwał sumiennej pracy, dzięki czemu syn uzyskał 94%. Rok temu córka zaczęła mieć problemy z językiem angielskim, tu również pomógł nam pan Adam. Żałujemy, że wcześniej nie rozpoczęła nauki z panem bo efekty pojawiły się szybko, zarówno w kwestii ocen, jak i samodzielnego używania języka w życiu codziennym.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Syn rozpoczął naukę w wakacyjnym kursie z panem, uczęszczając potem na zajęcia cały rok szkolny, ukończył liceum ze świetnym wynikiem, dziękuję.

avatar
Mateo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Fajna współpraca, pan wymagający ale bardzo skuteczny.

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2016

Zdałem z pana pomocą bardzo dobrze maturę z matematyki! Polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Syn zrobił spore postępy, jesteśmy bardzo zadowoleni.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2016

Szczerze polecam pana Adama, zarówno syn jak i córka ukończyli gimnazjum z bardzo dobrymi ocenami.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.