Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język chiński75 / 60 min

Hu Lan

Opis ogłoszenia

Jestem korepetytorem z 8-letnim doświadczeniem. Ukończyłem studia na kierunku menedżer turystyki i hotelarstwa co wiąże się z moją chęcią poznawania świata i odkrywania piękna kultury i języków obcych. Cały czas się rozwijam, żeby móc swoim uczniom przekazywać wiedzę w jak najlepszy sposób, tak aby nauka ze mną była dla nich ciekawa i efektywna. Podczas każdej lekcji wysyłam PDF-y z materiałami , które będziemy przerabiać. Zatem jeśli ktoś ma chęci i możliwości, żeby mieć je w formie fizycznej, to może je sobie oczywiście wydrukować.

Gwarantuję własne materiały oraz przyjazną atmosferę! :)

[CENNIK]

Opłata za jedną lekcję wynosi 75 zł.
*280 zł w przypadku opłaty z góry za 4 lekcje

[KONTAKT] 

tel. 796492917 
e-mail: chinesewith.hulan(małpa)gmail(kropka)com

Facebook: Chinese with Hu Lan, Instagram: chinesewith.hulan

大家好,你可以叫我呼老师. 我有着丰富的对外汉语教学经验,熟悉学生的学习风格。我特别擅长语法和词汇的教学,阅 读理解和写作方面以及汉语水平考试的准备。可以用教材,也可以用我准备的或者学生自己 想学的教材来量身定做。希望我们一起遨游在语言学习和研究的大海中,一起享受语言的魅 力吧

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.