Krzysztof Farsewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lekcje rysunkuJestem absolwentem ASP w Gdańsku. Zapraszam na indywidualne lekcje rysunku, które przygotują Cię na egzamin do Liceum Plastycznego / na ASP lub po prostu pomogą Ci rozwinąć pasję. Zapewniam naukę w miłej atmosferze i wszystkie potrzebne materiały. Prowadzę zajęcia zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych. Skutecznie przekażę Ci wiedzę teoretyczną, praktyczną i pomogę Ci rozwinąć wrażliwość estetyczną. Oprócz rysunku studyjnego możemy zająć się też komiksem, ilustracją i plakatem.Cena zajęć: 50zł/h, 80zł/2h.Zapraszam do mojej pracowni! 608 443 722

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 09.2017
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
rzeźba
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Dostałam się do Liceum Plastycznego. Świetne zajęcia - intensywne, efektywne, w miłej atmosferze. Polecam Pana Krzysztofa!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.