Martyna Kasprowska Dao Język i Kultura Chin

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Wrocław (Krzyki)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

你好学生!
Nauczycielka z 5 letnim doświadczeniem zaprasza na kursy:
*indywidalne
*grupowe
*dla dzieci
*dla firm

Pierwsze kroki stawiane w przyuczelnianym Instytucie Konfucjusza, nauka tonów, stosy napisanych znaków i egzaminy otworzyły możliwości wyjazdu do Chin, by tam szlifować język oraz poznawać kulturę i zwyczaje Chińczyków od przysłowiowej kuchni. 2 lata spędzone na Uniwersytetach w Pekinie i Kunmingu, podróże, przyjaźnie z Chińczykami, obcowanie z żywym językiem pozwoliły na poznanie języka (poziom C1) i swobodną komunikację.Uczyć chciałam od zawsze. Staram się wsłuchiwać w potrzeby kursantów i dopasowywać program do indywidualnych potrzeb. Kilkuletnie nauczanie języka chińskiego pokazało jak najlepiej motywować do nauki oraz jak przekazywać wiedzę aby efekty były widoczne już po kilkunastu spotkaniach. W trakcie zajęć zaszczepiam zainteresowanie nie tylko językiem ale i kulturą Chin, aby jak najlepiej zrozumieć złożoność chińskiego świata.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Martyna Kasprowska Dao Język i Kultura Chin
Wrocław
50-540 Wrocław
NIP: 8322044088

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Jestem uczniem Pani Martyny od 5 lat i z sukcesami zdaje kolejne testy z języka chińskiego. Nauczycielka jest cierpliwa, konsekwentna i dopasowuje tempo nauczania do możliwości ucznia. Lekcje są przyjemne i brak w nich nudy. Serdecznie polecam lekcję!

Martyna Kasprowska Dao Język i Kultura Chin

谢谢你3学生,你太棒了!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Lekcje z Martyną zacząłem od podstaw jakieś pół roku temu i teraz przygotowuję się do HSK 3. Cieszę się, że do niej trafiłem. W bardzo przystępny sposób jest w stanie wytłumaczyć także zawiłości gramatyki. Do tego na lekcjach jest bardzo fajna atmosfera, dzięki czemu traktuję je jak rozrywkę. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Martyna Kasprowska Dao Język i Kultura Chin

加油!, 谢谢学生:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Około pół roku temu podjąłem decyzję o rozpoczęciu nauki języka chińskiego i bardzo się cieszę, że trafiłem na Martynę. Spokojnie, ale przy tym skutecznie przygotowujemy się do kolejnych egzaminów i po każdych zajęciach mam pewność, że był to efektywnie wykorzystany czas. Gorąco polecam.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Świetna nauczycielka, która w mega przystępny sposób przedstawia zawiłości mandaryńskiego. Polecam zarówno początkującym, jak też tym, którzy już mieli kontakt z językiem chińskim.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Niestety nie ma opinii "najlepsza na świecie".

Otóż człowiek ten wytłumaczy to, czego Chińczycy nie potrafią. GRAMATYKĘ. Bo z nimi to jest tak, że pogadać to super, bo wiadomo, że z nativem najlepiej, ale jak już przychodzi do tłumaczenia, "dlaczego tego tutaj używasz", to nawet po studiach z nauczania chińskiego mają problemy, żeby przełożyć na polską mentalność.

Moim zdaniem w tej kwestii Polak wytłumaczy to szybciej i skuteczniej, ale tylko taki, który wie, co mówi. Martyna wie. Spędziła tam masę czasu, uczyła się tam i tutaj, pozdawała wszystkie HSK, do których chcę się przygotować.

Czy nie najlepiej uczyć się u żywego dowodu, który pokazuje, że można? A co za tym idzie, że jest skuteczna?

Jeśli ktoś miałby jakieś pytania to zapraszam do kontaktu, służę meilem. Tylko nie odbierajcie nam jej tak całkiem. Chcemy, żeby przygotowała nas do HSK4. To już trzeci egzamin, który dzięki niej zdamy.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia
W.

avatar
Ewka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Świetna nauczycielka, która rzetelnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Potrafi zainteresować tematem, lekcje mijają bardzo szybko, a ja potrafię po paru miesiącach zrozumieć proste nagrania w języku chińskim i porozmawiać o codziennych sprawach. Pozytywna i miła atmosfera sprawia, że nie mogę doczekać się kolejnych zajęć, bardzo polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2018

Lekcje z polskim lektorem są konieczne do nauki języka chińskiego. Przekazanie bowiem podstaw gramatyki oraz języka przez native speakera często jest bowiem skazane na porażkę, nie tylko ze względu na różnice językowe, ale również ze względu na nasz rodzimy język, w którym po prostu rozumiemy inaczej. Polski lektor, znający dobrze język chiński, potrafi wytłumaczyć nie tylko sposób myślenia Chińczyków, ale przede wszystkim działanie języka w praktyce.

Takim lektorem jest właśnie Martyna - potrafi zainteresować i wytłumaczyć kwestie, które wydawałoby się są nie do wytłumaczenia. Na jej zajęciach nie da się nudzić - jej wiedza nie ogranicza się tylko do suchych faktów językowych, bowiem oprócz podstaw, stara się przekazać również jak język jest używany w praktyce, nie tylko w sposób formalny, ale również w codziennym życiu. W zależności od potrzeb, potrafi dostosować się do ucznia. Zajęcia nie muszą się skupiać wyłącznie na nauce znaków lub gramatyce, bowiem jej oferta obejmuje ćwiczenia ze słuchania, mówienia, a także tworzenia poprawnie zdań. Jednym słowem - jest to idealny nauczyciel i konieczny do nauki chińskiego.

Polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2018

Bardzo dobra korepetytorka. Przemiła, inteligentna i wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Ucząc, zwraca uwagę na poprawną wymowę tonów, pisownię znaków i składnię. Osobiście przygotowywała mnie do pierwszego egzaminu HSK. Zdałem na 89%.
Polecam, bo warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.