Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kołobrzeg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

*Jestem nauczycielem z 14letnim stażem. Udzielam profesjonalnych korepetycji z języka mówionego i pisanego. Oferuję pomoc z zakresu gramatyki i poprawnej wymowy. Przygotowuję również do egzaminów gimnazjalnych, ósmoklasisty i matury zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym.Posiadam doświadczenie we wszystkich grupach wiekowych.
Gwarantuję indywidualne, mobilizujące podejście w komfortowych, bezstresowych warunkach i miłej atmosferze. Prowadzę również zajęcia nauki języka polskiego dla osób anglojęzycznych na poziomie podstawowym.Dodatkowe materiały dydaktyczne gratis. Terminy spotkań do uzgodnienia przez telefon.*
*I’ve been teaching English fo 14years. I give professional lessons of spoken and written English. I can help you with grammar and accurate pronounciation. I also prepare students to public exams, like matura exam or gimnazjum exam- both on basic and advanced level. I am experienced in teaching all age groups. I guarantee individual and motivating teaching without any stress.
I also give lessons of Polish language for English speakers. Extra materials for free.*

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.