Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kołobrzeg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

*Jestem nauczycielem z kilkuletnim stażem. Udzielam profesjonalnych korepetycji z języka mówionego i pisanego. Oferuję pomoc z zakresu gramatyki i poprawnej wymowy. Przygotowuję również do egzaminów ósmoklasisty i matury zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym.
Oprócz standardowych zajęć twarzą w twarz prowadzę również zajęcia online za pomocą SKYPE’A lub Messengera. Jedyne co musisz mieć, to łącze internetowe. 
Gwarantuję indywidualne, mobilizujące podejście w komfortowych, bezstresowych warunkach i miłej atmosferze.
Dodatkowe materiały dydaktyczne gratis.
Terminy spotkań do uzgodnienia przez telefon.*

*I’ve been teaching English for a few years. I give professional lessons of spoken and written English. I can help you with grammar and accurate pronounciation. I also prepare students to public exams, like matura exam or g8th grade exam- both on basic and advanced level.
I guarantee individual and motivating teaching without any stress.

In addition to standard face-to-face classes, I also run online classes using SKYPE or Messenger. All you need is an internet connection. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.