Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Poznań (Winogrady)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 / 60 min

Krzysztof

Opis ogłoszenia

Witam,
jestem absolwentem Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM na kierunku filologia polska (specjalność nauczycielska). Mam 6-letni staż w udzielaniu korepetycji, a moi uczniowie swoimi wynikami udowadniają skuteczność stosowanych przeze mnie metod. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dostosowuję sposób nauczania do określonych wymagań egzaminacyjnych (egzamin ósmoklasisty, matura), jak i umiejętności oraz braków edukacyjnych ucznia. Zapraszam wszystkich, którzy chcą swobodnie poćwiczyć pisanie wypracowań, interpretacje tekstów kultury czy wypowiedzi ustne. Oczywiście pierwsze zajęcia są bezpłatne, aby uczeń mógł sprawdzić, czy podoba mu się atmosfera i moje metody.
Pozdrawiam serdecznie
P.S. Jeśli nie odbieram, proszę o wysłanie wiadomości.

Dostępność

Poniedziałek19:00 - 22:00
Wtorek19:00 - 22:00
Środa19:00 - 22:00
Czwartek19:00 - 22:00
Piątek19:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.