Katarzyna Bidzińska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Starachowice
Kraków

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką klasy humanistycznej w liceum ogólnokształcącym (rozszerzony język polski) a obecnie studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Język Polski w Komunikacji Społecznej. Bardzo chętnie pomogę w wyjaśnieniu wszelkich zawiłości związanych z gramatyką i literaturą. Sprawdzam także wypracowania lub pomagam w ich tworzeniu. Mogę także pomóc w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego/ośmioklasisty. Pomagam również licealistom /uczniom technikum w sprawach bieżących i przygotowaniach do matury. Gwarantuję dużą cierpliwość i uśmiech, ale bardzo cenię sobie systematyczność ucznia :) Korepetycji mogę udzielać zarówno u ucznia jak i online. 
Serdecznie zapraszam

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.