Kamil Kaźmierczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Piotrków Trybunalski
Moszczenica
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! :)

Mam na imię Kamil i serdecznie zapraszam Cię na lekcje gry na perkusji.

Nauka przebiega w systemie indywidualnej pracy z uczniem, a ja postaram się dostosować program do Twoich umiejętności i potrzeb. Perkusja to instrument absolutnie dla każdego. Twój wiek i wcześniejsze doświadczenia muzyczne nie grają decydującej roli - najważniejsza jest chęć odkrywania i pasja :)

Podczas zajęć często korzystam z podkładów: powiedz, jaki utwór (utwory) chciałbyś zagrać - wspólnie rozłożymy go na czynniki, następnie dostosujemy partie do Twojego poziomu i nad nim popracujemy :)

Ponadto przekażę Ci wiedzę na temat:
- podstaw techniki perkusyjnej
- czytania i zapisywania nut
- niezależności i koordynacji
- rozwijania umiejętności interpretacyjnych
- kształcenia słuchu muzycznego

Posiadam wysokiej klasy instrumenty i nagłośnienie.

Nazywam się Kamil Kaźmierczak, jestem perkusistą i autorem tekstów. Zagrałem ponad 250 koncertów w całej Polsce (i nie tylko), a także zdobyłem wiele nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach piosenki autorskiej.
Uczęszczałem do Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a także kształciłem się pod okiem znanych perkusistów-pedagogów, takich jak: Artur Malik, Łukasz Klaus czy Maciej Dzik. Stale się rozwijam i biorę udział w warsztatach, a za sobą mam spotkania z m.in. z Janem Młynarskim, Łukaszem Żytą czy Karimem Martusewiczem.

Napisz lub zadzwoń, 
Zapraszam serdecznie :)

Kamil

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 21:00
Wtorek16:30 - 21:00
Środa16:30 - 21:00
Czwartek16:30 - 21:00
Piątek16:30 - 21:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela09:00 - 12:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.