Kajetan Stawski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gdańsk (Strzyża)
Zakopane
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nie marnuj czasu na samodzielną naukę. Z instruktorem zajmie Ci to mniej czasu, a przede wszystkim nauczysz się od początku równowagi, dobrych nawyków i szybciej wprowadzę Cię w świat deskorolki. Zapraszam na szkolenia w Trójmieście na skateparkach publicznych odkrytych jak również, możemy stawiać pierwsze kroki, na Twoim pobliskim boisku lub prostej nawierzchni. Zapraszam do kontatku, Kajetan

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek
Piątek
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.