Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Arek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz nudnych, bezowocnych korepetycji i mnóstwa straconych pieniędzy - trafiłeś w najgorsze miejsce z możliwych :) Nie powielam schematów i nie podążam utartymi szlakami - chcę tworzyć oraz tworzę swoje własne, poprzez co na zajęciach ze swoimi uczniami przekazuję wiedzę w niekonwencjonalny , aczkolwiek bardzo skuteczny i przystępny sposób. Być może właśnie dlatego osiągają oni tak wiele - zaczynając od sprawdzianów oraz egzaminów napisanych na 5 , a kończąc na maturach rozszerzonych napisanych średnio na co najmniej 80% .

Jako pasjonat świata, natury oraz podróży, interesuję się przedmiotami ścisłymi oraz językami obcymi. Zainteresowania te z czasem nabrały dla mnie zupełnie innego znaczenia, stały się bowiem jedynie środkiem do celu , jakim jest chęć pomocy innym. Jeśli jej potrzebujesz - serdecznie zapraszam, obiecuję Ci, że nie pożałujesz :). Pomogę w odrabianiu lekcji, przygotuję do kartkówek, klasówek, egzaminów oraz matury. Sprawię, że wszystkie Twoje problemy (w naukowym znaczeniu tego słowa oczywiście) znikną tak szybko, jak się pojawiły.

O mnie:

Absolwent III LO w Białymstoku, obecnie ambitny student IV roku Elektrotechniki na Politechnice Białostockiej. Wolontariusz, członek Samorządu Studentów Politechniki Białostockiej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Bardzo dobry nauczyciel, dobrze tłumaczy zagadnienia, zaangażowany, uprzejmy i wyrozumiały.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Świetne i ciekawe korepetycje, prowadzone z dużym zaangażowaniem, ponadto miła atmosfera, a korepetytor bardzo kontaktowy, pomocny, uprzejmy i cierpilwy.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Polecam korepetytora, bardzo dużo dowiedziałem się na zajęciach co pozwoliło mi dobrze napisać maturę z fizyki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.