Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Poznań (Grunwald)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 60 / 45 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na profesjonalne zajęcia przygotowujące do matury z chemii - szczególnie zaangażowanych i zmotywowanych uczniów oczekujących wysokich wyników na egzaminie. Praca z maturzystami to moja specjalność! 
Tu więcej o mnie:

Oferuję:
– zorganizowaną pracę kursową
– indywidualny program nauczania
– mnóstwo materiałów dodatkowych opracowanych pod nową maturę
– elastyczność w zakresie wyboru terminów lekcji (godziny poranne są dla mnie ok)
– ogromne doświadczenie w nauczaniu (dzięki temu wiem na co zwracać Ci szczególną uwagę)
– przyjazną atmosferę i zajęcia przy kawie / herbacie
– pomoc online

Zajęcia odbywają się w bardzo dogodnej lokalizacji – przy ul. Świerzawskiej w Poznaniu (odnoga ul. Bułgarskiej, z widokiem na INEA Stadion). Możesz łatwo dojechać do mnie komunikacją miejską:– tramwajem linii: 1, 6, 13, 15 do przystanku „INEA Stadion”– autobusem linii 45, 50, 63, 91 do przystanku „Marszałkowska”– autobusem linii 48 do przystanku „Świerzawska”. Z parkowaniem również nie ma problemu.

Nieskromnie dodam, że sama rozszerzoną maturę zdałam na 100% z biologii, 98% z chemii i 96% z j. angielskiego. Mam na koncie wiele dyplomów - tytuł Primus Inter Pares i Studencki Nobel (I miejsce w Wielkopolsce), Nagrody Prezydenta miasta Poznania, Nagrody Prezesa Rady Ministrów, Stypendium Kulczyków, Stypendium Volkswagena i najważniejsze wyróżnienie - Medal za wybitne osiągniecie naukowe Uniwersytetu im. A. Mickiewicza (najwyższa średnia na wydziale + mnóstwo dodatkowych nagród i działalność społeczna). Mam za sobą też kilka laboratoryjnych projektów naukowych realizowanych zagranicą (w Irlandii, Norwegii i na amerykańskim Harvard Medical School).

Gorąco zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.