Kateryna Khoronzhuk

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Bielany Wrocławskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam :) Ponad 15 lat mieszkam w Polsce i aktualnie kończę doktorat Uniwersytecie Wrocławskim na studiach magisterskich. Chętnie nawiążę współpracę z osobami, które chcą nauczyć się języka ukraińskiego i rosyjskiego. Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązuję kontakty, dzięki czemu mogę zapewnić miłą atmosferę podczas zajęć. Jestem kreatywna i mam duży zapał do pracy, dlatego też oferuję różnorodność sposobów nauczania i nie ograniczam się tylko do zagadnień gramatycznych i słownictwa. Swoich uczniów traktuję w bardzo przyjacielski sposób - razem ustalamy strategię działania :) Mam 13 letnie doświadczenie w nauce języków obcych.  
ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH I CZEKAM NA KONTAKT :)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2018 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Doktor
Stosunki międzynarodowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.