Piotr Koszecki

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice (Centrum +3)
Warszawa (Centrum +1)
Sosnowiec
Częstochowa
Radom
Gliwice
Zabrze
Bielsko-Biała

Piotr Koszecki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Piotr Koszecki

O mnie

Jestem zwykłym 32-letnim mieszkańcem Katowic. Jedyne co mnie wyróżnia z reszty osób, to umiejętność przekazywania wiedzy (szczególnie matematycznej). Interesuje się sportem, podróżuję i czytam książki.Udzielanie korepetycji to dla mnie coś więcej, niż tylko pieniądze. Uważam, że tak naprawdę każdy sam jest w stanie wszystkiego się nauczyć. Czasem jednak z różnych przyczyn (zazwyczaj braku chęci) nie idzie to tak, jak powinno. Wtedy rzeczywiście dobrym wyborem mogą być korepetycje.Korepetytorzy muszą zrozumieć, że ich misją nie jest tylko sprawianie, by ktoś zaliczył dany temat. Ja nie patrzę na oceny, nie gwarantuję wyników, nie składam obietnic - tak naprawdę wszystko rozgrywa się w głowie ucznia. Czy on skorzysta z moich metod, rad to jest tylko i wyłącznie jego decyzja. Na nauczanie patrzę w szerszej perspektywie - dla mnie najważniejsze jest, by uczeń odkrył w sobie zdolność logicznego myślenia.Uczyć pod oceny mogę i jeśli ktoś tak chce, to oczywiście to robię. Jednak zawsze staram się pokazać, że ważniejsze od ocen jest myślenie, rozwijanie pasji oraz otwieranie młodych umysłów na świat. Póki co to się sprawdza, a praktycznie z wszystkimi uczniami utrzymuję kontakt po dziś dzień.Nie uczę każdego. Zdarzyło mi się dwa razy w życiu odmówić uczniom. Nie umiałem brać pieniędzy pochodzącej od rodziców dzieci, które ostatnie co chciały zrobić, to nauczyć się czegokolwiek. Męczyły mnie te lekcje bardziej niż ich i musiałem powiedzieć pas.Uczę także charytatywnie w różnych organizacjach pozarządowych.Zapraszam do zapoznania się z moim ogłoszeniem i do kontaktu pod numerem 782 776 782 oraz mailem piotr.koszecki@wp.pl.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2014

Mogę śmiało polecić Piotra ze względu na jego solidność.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2013

Mam zajęcia z korepetytorem od kilku lat i moge go szczerze polecić . Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra , korepetytor jest punktualny a co najważniejsze bardzo dobrze tłumaczy przez swoje długoletnie doświadczenie . Bardzo dobrze przygotowuje do nowej matury .

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2013

Polecam, jestem uczniem III kl. gimn., spotykamy się od początku roku szkolnego. Od zawsze miałem ogromne problemy z matematyką, pozytywne efekty zauważyłem już po pierwszych spotkaniach. Korepetytor jest sumienny, w zrozumiały sposób potrafi przekazać wiedzę

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.