Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka100 / 60 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

Flet poprzeczny, fortepian, teoria muzyki oraz zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych . Przygotuję do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej i pomogę w codziennej pracy z instrumentem. Zapraszam osoby początkujące, które dopiero chcą zacząć się uczyć, jak również te zaawansowane.

Powyższe zajęcia adresowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Do każdego ucznia stosuję indywidualne podejście. W związku z obecną sytuacją, zajęcia odbywają się wyłącznie online.

Jestem doświadczonym nauczycielem, posiadającym awans zawodowy. od wielu lat prowadzę zajęcia gry na flecie poprzecznym i fortepianie (pianinie).

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.