dr Katarzyna Fidelus "RUnit" - nauka i tłumaczenie

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Jelenia Góra
Legnica
Wałbrzych
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem profesjonalną lektorką języka rosyjskiego, co oznacza, że nauczanie nie jest dla mnie dorywczym zajęciem, tylko dziedziną, której poświęcam się w 100%.

Posiadam tytuł doktora nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa rosyjskiego. Prowadzę własną działalność - posiadam możliwość wystawiania faktur. Jestem energiczną i wymagającą nauczycielką – staram się, by zajęcia były intensywne i przebiegały w pozytywnej atmosferze.

Moim priorytetem jest, żeby moi uczniowie jak najszybciej osiągali wymarzone wyniki. Moja wiedza poparta jest olbrzymim doświadczeniem dydaktycznym , które zdobyłam, prowadząc tysiące godzin zajęć. Tłumaczę w prosty sposób, dlatego zrozumiesz wszystkie omawiane tematy i będziesz czuł duże postępy.

W OFERCIE:

 • indywidualne lekcje on-line;
 • lekcje dla dorosłych, młodzieży, dzieci;
 • intensywne i dynamiczne zajęcia;
 • wszystkie poziomy zaawansowania;
 • konwersacje;
 • język biznesu;
 • regularne powtórki przerobionego materiału;
 • zajęcia w oparciu o podręczniki rosyjskojęzyczne, wzbogacone dodatkowymi materiałami edukacyjnymi audio i video;
 • interaktywne pliki multimedialne;
 • prowadzę działalność gospodarczą - posiadam możliwość wystawiania faktur.

Gwarantuję:

 • wysoką jakość i umiejętności komunikacyjne;
 • niezbędne materiały;
 • odpowiedni dobór programu zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy chcą odświeżyć znajmość języka.

O MNIE:

 • doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa rosyjskiego (obrona na Uniwersytecie Łódzkim), tłumacz, lektor;
 • prowadzę Centrum Języka Rosyjskiego , pracowałam także jako tłumacz na Uczelni wyższej (tłumaczenie ustne podczas zajęć z języka rosyjskiego na polski oraz z polskiego na rosyjski na specjalności Zarządzanie i Marketing);
 • posiadam uprawnienia pedagogiczne;
 • od kilkunastu lat aktywnie uczę języka rosyjskiego na wszystkich poziomach ; wśród moich uczniów są osoby, które zaczynały naukę od zera oraz takie, które chciały wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom; uczyłam młodszych i starszych, potrzebujących języka do pracy oraz planujących przeprowadzkę – na Ciebie też znajdę sposób!
 • doświadczenie w nauczaniu zdobywałam pracując na Państwowej Uczelni, w Szkole Państwowej oraz Językowej (nauka on-line).
 • nauczanie jest moją pasją i podstawowym zajęciem dlatego możesz liczyć na fachowe i odpowiedzialne podejście z mojej strony.

Kontakt :

 • telefoniczny (+48) 507 396 405 (podczas zajęć nie odbieram telefonu, oddzwonię);
 • przez formularz ze strony "wyślij wiadomość" (proszę o podanie swojego poprawnego adresu e-mail).
 • w wiadomości do mnie bardzo proszę o podanie informacji o wszystkich możliwych terminach lekcji (dokładne dni i godziny), liczbie przewidywanych zajęć w tygodniu oraz obecnym poziomie znajomości języka rosyjskiego.

Cennik :

 • nie przeprowadzam darmowych lekcji próbnych;
 • 65 zł / 60 min (przy wykupieniu pakietu 5 lub 10 lekcji w ustalonych terminach);
 • 75 zł / 60 min (w przypadku lekcji odbywających się nieregularnie lub opłacanych każda oddzielnie).

ZASADY WSPÓŁPRACY:

1. Warunek obowiązkowy - regularna obecność na zajęciach.

2. Obowiązuje przedpłata:

 • 75 zł za lekcje opłacane pojedynczo,
 • ZNIŻKA: 65 zł przy wykupieniu pakietu 5 lekcji - 325 zł lub pakietu 10 lekcji - 650 zł.

3. Lekcja może zostać odwołana (bez konsekwencji ponoszenia opłat) co najmniej 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

 • W przeciwnym wypadku:
 • uważa się, że lekcja się odbyła,
 • wyjątek stanowi choroba (po przedstawieniu zaświadczenia lekarskiego) i udokumentowane wypadki losowe.

4. Lekcję odwoływaną / przenoszoną dwa razy z rzędu uważa się za odbytą.

5. Korzystanie z usług jest równoznaczne z akceptacją niniejszych zasad .

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

dr Katarzyna Fidelus "RUnit" - nauka i tłumaczenie
ul. Kiełbasów 15
34-340 Jeleśnia
NIP: 5532458506

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 04.2012
Uniwersytet Łódzki
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 95
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Kasią! Po pierwsze, są one bardzo usystematyzowane i wszystko jest jasno tłumaczone, co daje naprawdę świetne i szybkie efekty. Dodatkowo częste powtórki motywują do pracy własnej. Po drugie, Kasia jest niesamowicie miłą i przyjacielską osobą, dzięki czemu na zajęciach panuje świetna atmosfera i jak już trochę rosyjskiego się podłapie (ja zaczynałem od zera), to może sobie pogadać o przeróżnych rzeczach. Kasi podejście sprawia przy tym, że nie ma mowy o jakiejkolwiek blokadzie językowej. Także osoby chcące naprawdę wyciągnąć coś z nauki rosyjskiego nie będą zawiedzione!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Z całego serca polecam zajęcia z Kasią, która jest najbardziej przyjacielską i kochaną osobą na świecie, na zajęciach jest świetnym kompanem do rozmowy, podczas której odnosi się wrażenie że rozmawia się z wieloletnim przyjacielem. Jest bardzo pozytywną, uśmiechniętą i wyrozumiałą osobą. Oprócz tego jest świetnym nauczycielem. Sama zasugerowałam się opiniami przy wyborze korepetytora, więc mam nadzieję że ta opinia również przekona czytelników. Podjęłam decyzję o rozpoczęciu nauki i współpracowałyśmy razem przez trzy cudowne lata, w ciągu których odblokowałam się i przestałam się bać rozmawiać po rosyjsku i znacząco poszerzyłam moje słownictwo. Kasia jest mistrzem w tym co robi i przede wszystkim robi to z pasją, przekazuje swoje zamiłowanie do języków uczniowi. Ja osobiście pokochałam ten język i uwielbiam to uczucie, kiedy jestem w stanie zrozumieć rosyjski film bez polskich napisów. Nauka z Kasią to świetna przygoda. Jej doświadczenie, profesjonalizm i podejście do ucznia sprawiają że w ogóle nie odczuwa się tego że jest się w relacji nauczyciel - uczeń, jest to przyjacielskie spotkanie, na którym poszerza się swoją wiedzę w bardzo przystępny i przyjemny sposób.:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2021

Bardzo polecam wszystkim zajęcia z Kasią. Na zajęcia uczęszczam już od roku, i bezwątpliwie na każdych panuje pełen profesjonalizm, skupienie, ale zarazem luźna i przyjemna atmosfera. Kasia nawet gdy "mruczymy pod nosem" potrafi wyłapać błąd i od razu go poprawić :D. Myślę, że jest to potrzebne szczególnie przy nauce rosyjskiego, gdzie końcówki niby są podobne do polskiego, ale jednak nie do końca, i poprawianie ich umożliwa szybsze wyuczenie się poprawnej wymowy.
Dodatkowo świetnie przygotowane materiały powtórkowe. Dopiero po skończeniu pierwszego rozdziału i zobaczenia zadań na powtórce uświadomiłam sobie, że nie ma z tym żartów i jak jest powtórka to fajnie jest się dobrze do tego przygotować :D. Mnie to akurat bardzo motywowało, lubię, gdy ktoś jest wymagający i na poważnie podchodzi do utrwalania wiedzy nabytej na poprzednich zajęciach :)
Raz jeszcze serdecznie polecam. Osoby, które poważnie podchodzą do nauki języka na pewno nie będą zawiedzione :)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Z Kasią pracuję od kilku miesięcy i zdecydowanie polecam każdemu, kto planuje rozpocząć swoją przygodę z językiem rosyjskim. Kasia zaraża swoim entuzjazmem oraz pozytywną energią. Na zajęciach panuje luźna atmosfera, z nastawieniem na konkretną pracę. Kasia przygotowuje materiały na zajęcia oraz często dzieli się z uczniem różnymi materiałami dodatkowymi, w dodatku zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Co więcej Kasia chętnie odpowiada na dodatkowe pytania oraz motywuje do pracy. Polecam gorąco Kasię każdemu, kto planuję nauczyć się języka rosyjskiego, ale także poszerzyć swoją wiedze na temat kultury tego kraju. Lekcje z Kasią to czysta przyjemność!

avatar
Jolka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Kasia to bardzo sympatyczna osoba ktora cierpliwie wszystko tlumaczy, bardzo pomogly mi lekcje i jestem mega zadowolona! Gorąco polecam i pozdrawiam!;);) Na pewno wrócę po krótkiej przerwie wakacyjnej. Do usłyszenia :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Najlepsza nauczycielka pod słońcem! Świetna dziewczyna, z którą godzina lekcji upływa zdecydowanie za szybo, ale za to w bardzo przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Bardzo dużo mówienia, co pozwala pokonać barierę językową, materiał bardzo praktyczny, ciekawy i pozwalający obyć się z językiem. Polecam każdemu na wszystkich poziomach zaawansowania :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Kasia jest niesamowitą profesjonalistką w każdym calu! Potrafi przekazać wiedzę w prosty i logiczny sposób. A trudny materiał okazuje się w rzeczywistości łatwy! Bardzo cieszę się, że trafiłam na taką osobę, jak Kasia, gdyż przy niej nauka rosyjskiego staje się przyjemnością a nie przymusem! Poza tym Kasia potrafi docenić ucznia- a to bardzo pozytywnie motywuje do dalszej nauki :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Baaardzo polecam !!! Lepszej korepetytorki nie znam !!! Z Kasią już 4 rok leci a to jeszcze nie koniec ! Mój poziom rosyjskiego znacznie się polepszył a to tylko jej zasługa ! Nauka z nią to sama przyjemność :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Solidne korepetycje, wszystko super wytłumaczone, miła atmosfera podczas lekcji i gruntowne przygotowanie do wyjazdu na wschód. Gorąco polecam:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Kasi! Nauka języka rosyjskiego z takim nauczycielem jest przyjemnością. Bardzo rzetelne podejście do ucznia, bez nerwów i przede wszystkim skutecznie. Efekty już po kilku spotkaniach przerosły moje oczekiwania!!! Polecam każdemu kto chce zacząć naukę języka obcego, przełamać bariery i swobodnie mówić :) !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

5 to zdecydowanie za mało, dałabym 6! Lekcje z Kasią mają same plusy. Przede wszystkim atmosfera jest bardzo przyjemna- godzina lekcji mija jak spotkanie na kawie z koleżanką. Pomimo to, a może dzięki temu- podczas naszych lekcji nauczyłam się naprawdę dużo. Na każdą lekcję Kasia przygotowuje ciekawe materiały. Poza tym wracamy do poprzednich lekcji, aby utrwalić to, czego się już nauczyłam. Kasia jest zawsze bardzo zaangażowana, często poświęca swój czas po lekcjach, aby znaleźć dla mnie dodatkowe materiały do pracy.
Bardzo bardzo polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Kasia to doskonała korepetytorka, która potrafi zachęcić ucznia do nauki a co najważniejsze zajęcia prowadzi w taki sposób, że nauka staje się interesująca i przyjemna. Korzystałem z wielu metod pomocnych w nauce języka ale Kasia jest tylko jedna:)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Z Kasia sie uczymy od jakiegoś czasu. Bardzo poważnie podchodzi do lekcji i zawsze jest przygotowana. Polecam Wam jeśli chcecie się nauczyć języka. Wymaga i świetnie tłumaczy! na prawdę warto.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2020

Świetna korepetytorka i interesujący człowiek! Brałem lekcje u Kasi przez ok. 3 lata, zaczynając od poziomu podstawowego, ale już z lekką znajomością języka. Naukę zakończyliśmy na podręczniku z poziomu B2/C1 - i to tylko dlatego, że nie zawsze byłem przykładnym uczniem :) W połączeniu z silną motywacją, pomoc Kasi z pewnością może dać lepsze wyniki, niż to miało miejsce w moim przypadku. Короче рекомендую!)))

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Jestem zachwycona lekcjami z Kasią, nie wyobrażam sobie dla siebie lepszej nauczycielki. Przemiło się z nią rozmawia na różne tematy, a o to chodzi w nauce języka, ćwiczenia gramatyczne dobierane do poziomu i tempa przyswajania. Rzetelność, kompetencje a jednocześnie swobodna atmosfera. Gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Polecam bardzo. Uczymy się już jakiś czas i nauka przynosi oczekiwane efekty. Kasia jest zawsze dobrze przygotowana, a lekcję przebiegają w sposób bardzo profesjonalny. Lekcje online przeprowadzane są bardzo sprawnie, a nie byłem zwolennikiem tego typu zajęć. Zajęcia są bardzo ciekawe i zróżnicowane. Przede wszystkim ćwiczymy mówienie, czego brakowało mi na innych kursach.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Kasia jest fantastyczną nauczycielką, zawsze świetnie przygotowana do zajęć, punktualna i mega pozytywna. Materiały są ciekawe i urozmaicone i dostosowane do potrzeb ucznia. Sama jestem nauczycielem i mogę z czystym sumieniem polecić Kasie. Na zajęciach nigdy nie jest nudno, godzina leci w sekundę. Polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

To dzięki Kasi mówię po rosyjsku :). Niesamowita nauczycielka, zajęcia zawsze są ciekawe, lekcja mija błyskawicznie a wiedza ląduje w głowie.
Kasia jest zawsze na czas i perfekcyjnie przygotowana. Krótko mówiąc profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Kasia jest fantastyczną nauczycielką, zawsze świetnie przygotowana do zajęć, punktualna i mega pozytywna. Materiały są ciekawe i urozmaicone i dostosowane do potrzeb ucznia. Sama jestem nauczycielem i mogę z czystym sumieniem polecić Kasie. Na zajęciach nigdy nie jest nudno, godzina leci w sekundę. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałego korepetytora! Kasia potrafi wlać wiedzę w nawet tak oporny umysł jak mój :)
Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, materiały dydaktyczne zrozumiałe, a tematyka bardzo ciekawa. Od początku Kasia kładzie nacisk, aby jak najszybciej zacząć mówić, dzięki czemu po kilku zajęciach bez większych problemów mogłam zacząć mówić proste zdania i komunikować się ze współpracownikami.
Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Lekcje są prowadzone bardzo profesjonalnie i z pomysłem. Kasia przykłada dużo uwagi, abym robiła postępy oraz przełamała swój strach przed mówieniem, za co jestem najbardziej wdzięczna.
Serdecznie polecam!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Bardzo polecam Kasię jako fantastyczną nauczycielkę języka rosyjskiego. Przemiła, sumienna oraz wymagająca osoba o ogromnej wiedzy. Zajęcia prowadzone są przez Kasię w sposób bezstresowy, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Jestem bardzo zadowolona z wyboru Kasię jako nauczyciela języka rosyjskiego, serdecznie polecam !

avatar
Izka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2020

Lekcje z Kasią to przede wszystkim przemiła atmosfera oraz widoczne postępy. Na zajęciach bardzo dużo czasu poświęcamy na używanie języka, rozmowę, dzięki czemu efekty są naprawdę niesamowite. Każde zajęcia to nowa dawka informacji w bardzo ciekawej i przystępnej formie, dzięki czemu łatwiej przyswaja się wiadomości.
Wielkim plusem jest także doskonałe przygotowanie merytoryczne Kasi, która zawsze udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.
Polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Do Kasi trafiłam z polecenia i od tej chwili sama polecam dalej... Kasia to osoba rzetelna, profesjonalna, a co najważniejsze posiada niezwykłą umiejętność przekazywania wiedzy. Podczas lekcji nie ma chaosu, a Kasia nawet najtrudniejsze reguły potrafi wytłumaczyć w sposób klarowny i zrozumiały dla każdego. Dodatkowo, Kasia jest bardzo sympatyczną i ciekawą osobą, przy której czas płynie nieubłagalnie, a przyswajanie wiedzy to czysta przyjemność. Polecam i już nie mogę doczekać się kolejnej lekcji.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2020

Zdecydownanie polecam! Szczególnie osobom zapracowanym, które nie mają zbyty dużo czasu na naukę. Lekcje z Kasią są tak bardzo efektywne, że język dosłownie "sam wchodzi do głowy" :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

To dzięki Kasi mówię po rosyjsku :). Niesamowita nauczycielka, zajęcia zawsze są ciekawe lekcja mija błyskawicznie a wiedza ląduje w głowie.
Kasia jest zawsze na czas i perfekcyjnie przygotowana. Krótko mówiąc profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Polecam! Kasia jest niezwykle uprzejma. Warunki współpracy są jasne. Korepetycje są on-line co dla mnie jest ogromną zaletą, ponieważ w dowolnej chwili mogę uczyć się rosyjskiego. Wystarczy wcześniej umówić się z Kasią i zaplanować lekcję zgodnie z chwilą wolnego. Polecam każdemu, nauka z pewnością nie pójdzie w las!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Kasia jest bardzo kompetentnym lektorem, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Jest punktualna oraz systematyczna (to także niezwykle ważne ponieważ wcześniejsi lektorzy często odwoływali lekcje, przez co proces nauki się wydłużał). Do tego ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w sposób jasny. Wszystko to sprawia, że lekcje są owocne a współpraca układa się bez zarzutu. Polecam :-)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Bardzo polecam! Naukę rosyjskiego z Katarzyną zaczynałem od zera. Szybko zaobserwowałem widoczne efekty. Lekcje prowadzone są w przejrzysty sposób, na zajęciach nauka nowych zagadnień językowych, wymowy oraz konwersacje w celu przećwiczenia nowej wiedzy. Na każdej lekcji sprawdzenie dotychczas nabytej wiedzy. Profesjonalne podejście nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki.
Uczę się przez Skype, nie korzystałem wcześniej z tej metody, ale na szczęście przekonałem się i polecam osobom, które nie mogą uczyć się stacjonarnie :).

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Polecam bardzo. Jestem bardzo zadowolony. Kasia w pełni sprostała moim oczekiwaniom. Żaden z dotychczasowych kursów nie dał mi tyle, co nauka z Kasią przez Skype.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Doskonała nauczycielka! Zajęcia są zawsze ciekawe, materiały do lekcji starannie dobrane, gramatyka wytłumaczona w sposób zrozumiały. Lekcje odbywają się zawsze punktualnie. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Kasia to doskonały korepetytor. Jest nie tylko kompetentnym nauczycielem ale też bardzo miłą osobą dlatego lekcje z nią to czysta przyjemność i owocnie spędzony czas :-)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Uczestniczyłem w kursie prowadzonym przez Skypa prawie przez 4 lata. Wydaje mi się że nie jestem łatwym uczniem:-) mimo to dzięki zajęciom nauczyłem się języka od postaw do zadowalającego mnie poziomu. Katarzyna prowadzi lekcje w sposób nowoczesny i merytoryczny. Jest osobą elastyczną i przede wszystkim bardzo miłą, dzięki czemu z przyjemnością czekałem na nasze wtorkowe zajęcia. Jeśli nie miałem ochoty przerabiać materiału według określonego harmonogramu to plotkowaliśmy z Katarzyną po Rosyjsku, co też było bardzo dobrą nauką. Będąc w 2018r na Mistrzostwach Świata w Piłce nożnej w Rosji nie miałem oporów aby porozumiewać się po Rosyjsku. Dziękuję za pomoc w nauce. Zdecydowanie polcam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Zajęcia przez Internet prowadzone bardzo profesjonalnie. Zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej. Efekty widać szybko, atmosfera przyjazna. Pełna rekomendacja.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Gorąco polecam zajęcia z Kasią! Sympatyczna atmosfera, poziom nauki dobrany indywidualnie i odpowiednio. Kasia jest wymagającym nauczycielem, stawia przede wszystkim na mówienie, co jest ogromnym plusem. Zajęcia są dla mnie prawdziwą przyjemnością!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2018

Zawsze idealnie przygotowana do zajęć, punktualna, rzeczowa. Lekcje prowadzi sumiennie, w odpowiednim tempie, nigdy nudno. Uczę się po raz pierwszy w życiu online i jestem zadowolony zarówno z tej formy nauki, jak i przede wszystkim z formy prowadzenia zajęć przez Kasię. Kontakt z nauczycielem wzorowy, nie daje odczuć, że jestem uczniem. W historii moich korepetytorów jest w ścisłej czołówce

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2018

Pani Kasia uczy moją córkę (aktualnie 7 klasa podstawówki) już drugi rok. Córka jest zadowolona i chętnie oddania prace domowe. Dodaj iż jest to język, którego nie uczy się w szkole tylko z własnej woli co świadczy o zdolnościach pedagogicznych Pani Kasi i odpowiednim podejsciu rownież do dzieci. Polecamy

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Przyznam, że pochodziłem dość sceptycznie do nauki przez Skype. Jednak już po pierwszych zajęciach moje obawy zostały rozwiane :-) Nauka z Kasią to czysta przyjemność, każda minuta jest wykorzystana do granic możliwości, do tego Kasia jest super sympatyczną osobą, niezwykle punktualną i elastyczną. Gorąco polecam :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Wspaniała nauczycielka, która ma świetne do ucznia i potrafi przekazać wiedzę w bardzo profesjonalny i zarazem efektowny sposób. Zajęcia są niezwykle przyjemne i rozwijają umiejętności mówienia, czytania oraz słuchania ze zrozumieniem. Po 3 miesiącach uczęszczania na korepetycje (nauka od zera), nauczyłem się mega wiele (bez problemów potrafiłem dogadać się w Gruzji), więc naprawdę polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2017

Kasia jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, wszystko dokładnie i jasno wyjaśnia. Na lekcji panuje przyjemna atmosfera. Jestem niezmiernie zadowolona z zajęć i z chęcią w nich uczestniczę.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Serdecznie polecam naukę języka rosyjskiego z Kasią. Zajęcia to sama przyjemność. Wszystkie materiały są bardzo ciekawe. Warto wspomnieć, że Kasia kładzie nacisk na konwersacje, dzięki czemu mamy możliwość bezpośredniego kontaktu z językiem. I jeszcze coś, czego się obawiałam - lekcje przez Skype. Teraz już śmiało mogę zapewnić, że są one równie skuteczne jak standardowe. I oczywiście systematyczne powtórki materiału, co naprawdę się przydaje. Polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Jeśli trafiłeś/aś na to ogłoszenie, to znaczy, że szukasz najlepszych korepetycji. Mam dobrą wiadomość. Nie musisz szukać dalej, bo wszystko, co jest potrzebne, znajdziesz u Kasi. Serdecznie polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Bardzo miła atmosfera na lekcji, bezstresowo. Kasia jest kompetentna i cierpliwa. Polecam serdecznie każdemu kto chce zacząć przygodę z rosyjskim :-)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Всем рекомендую. Очень хорошая учительница и я быстро научилась говорить по-русски.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Bardzo polecam. Świetne zajęcia, super atmosfera. Jestem bardzo zadowolony z postępów :-)

avatar
Ohto
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Dzień dobry. Rozmawiałem w ponidziałek z Panią Kasią i miałem wielką przyjemność z tej rozmowy. To był tak zwany pierwszy kontakt, ustalanie terminów itp. Pani Kasia wysłała mi wszystkie materiały przed tym pierwszego (darmowym)
spotkaniem i nic nie płaciłem do tej pory. Wtedy od razu
zdecydowałem, że bardzo chciałbym uczyć się rosyjskiego z Panią Kasią. Ona jest bardzo miła, sympatyczna i traktuje obcokrajowców w fajnym stylu. Trudno mi wyrazić słowami moją wdzięczność i satysfakcję ze spotkania z Panią Kasią, dziękuję pięknie. Pozdrawiam serdecznie, Ohto :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2017

Kasia jest świetną nauczycielką. Bardzo przejrzyście tłumaczy zagadnienia gramatyczne, niewątpliwym plusem jest elastyczność (umawiam się z lekcji na lekcję). Polecam w 100% :-)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Super nauczycielka. Duża doza humoru oraz cierpliwości. Solidne przygotowanie do zajęć oraz punktualność!!! Polecam Kasię z całego serca!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Uczę się z Kasią przez Skype już 2 rok. Wybrałam taką formę ponieważ mieszkam w Anglii. Zaczynałam od nauki alfabetu, teraz jestem w stanie swobodnie rozmawiać z Rosjanami, których tutaj nie brakuje. Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Rewelacja! :-) Świetna nauczycielka, tłumaczy wszystko w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Super atmosfera. Mój rosyjski poprawił się w błyskawicznym tempie!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2017

Przyznam, że pochodziłem dość sceptycznie do nauki przez Skype. Jednak już po pierwszych zajęciach moje obawy zostały rozwiane :-) Nauka z Kasią to czysta przyjemność, każda minuta jest wykorzystana do granic możliwości, do tego Kasia jest super sympatyczną osobą, niezwykle punktualną i elastyczną. Gorąco polecam :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2016

Bardzo sympatyczna, komunikatywna i miła osoba. Materiał przekazuje w taki sposób, że odliczam czas do każdej kolejnej lekcji :-)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2016

Kasia jest najlepszą nauczycielką, z jaką miałem użyć się języków obcych. Niebywały talent pedagogiczny pozwala na bardzo szybką naukę niezależnie od wykształcenia, wieku i zdolności językowych ;-)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Bardzo polecam zajęcia z Kasią. Ma super podejście do ucznia, potrafi wytłumaczyć wszystko w przystępny sposób, a do tego ma ogromną cierpliwość. Cieszę się że trafiłam na taką osobę ponieważ mieszkam za granicą wiec nie miałabym jak uczęszczać ma lekcje. Na szczęście była możliwość nauki przez Skype.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Zajęcia na najwyższym poziomie! Ciekawe i motywujące do nauki :-) Polecam wszystkim bez dwóch zdań!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Polecam! Lekcje rosyjskiego przez Skype to świetny pomysł. Kasia ma rozległą wiedzę i w bardzo przystępny sposób tłumaczy zawiłości języka. Lekcje niezwykle owocne w miłej, bezstresowej atmosferze :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Zaczynałam od zera, teraz bez problemu oglądam rosyjskie filmy! Wszystko dzięki Kasi - sympatyczna osoba, miła atmosfera i nauka od razu lepiej wchodzi :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Kasia jest super sympatyczną i cierpliwą osobą z dużą wiedzą, którą potrafi przekazać w sposób zrozumiały dla największego antytalentu ;-) Polecam wszystkim, którzy chcą miło i z pożytkiem spędzić czas. Taka nauczycielka to prawdziwy skarb! :-)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

Bardzo gorąco polecam lekcje z Kasią :-) Kasia jest super sympatyczną i cierpliwą osobą, co jest szczególnie ważne przy takich uczniach jak ja... Do nauki zostałem "zmuszony" przez okoliczności w pracy jednak już po miesiącu nauki ze zdziwieniem zauważyłem, że czekam na lekcję rosyjskiego! Teraz bez problemu dogaduję się z klientami w Rosji choć naukę zaczynałem od całkowitego zera :-) Dziękuję, Kasiu :-)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Lekcje naprawdę godne polecenia :-) Kasia jest świetną osobą i lektorka, aż chce się uczyć ;-)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2016

Pani Kasia to przesympatyczna osoba! Miły kontakt, szybka odpowiedź i pomoc. Naprawdę korepetycje warte polecenia! :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2016

Bardzo gorąco polecam lekcje przez Skype z Kasią :-) Uczyłam się wcześniej rosyjskiego u innych korepetytorów, jednak te zajęcia są dużo lepsze! Kasia ma dużą wiedzę, którą przekazuje w bardzo przyjazny sposób, do tego jej poczucie humoru oraz cierpliwość sprawiają, że lekcje są bezstresowe :-) Kasia jest niezwykle punktualna a materiały ciekawe i przejrzyste :-) Szóstka z plusem!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Poznałam w życiu wielu lektorów więc mam porównanie - zajęcia z Kasią są po prostu rewelacyjne! Bezstresowe, miłe i ciekawe :-) Kasia ma ogromną wiedzę i łatwość jej przekazywania. Widać, że lubi swoją pracę i jest profesjonalistką :-) Polecam każdemu :-)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2016

lekcje z Kasią są the Best! :-)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2015

Uważam, że Kasia to bardzo dobra nauczycielka - jest rzetelna, uczciwa i cierpliwa.
W mojej ocenie lekcje są prowadzone bardzo profesjonalnie przy jednoczesnej miłej atmosferze.
Nauka języków nie przychodzi mi łatwo, ale mimo to na lekcjach z Kasią nie czuję stresu i robię postępy. Nie wyobrażam sobie lepszej nauczycielki.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2015

Kasia jest super cierpliwą nauczycielką i miłą osobą, a do tego bardzo dyspozycyjną, zawsze można się z nią dogadać :) Polecam serdecznie

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2015

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie! Kasia jest świetną lektorką - cierpliwą, z dużą wiedzą i poczuciem humoru. Lekcje są niezwykle przyjemne, przez co z niecierpliwością czekam na każdą kolejną :-)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Polecam wszystkim z całą odpowiedzialnością :-) Super pozytywna osoba z dużą wiedzą i poczuciem humoru :-) Nauka rosyjskiego to sama przyjemność :-)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2015

Lekcje przez Skype z Kasią to sama przyjemność! Zawsze przygotowana i pomocna w tłumaczeniu zawiłości języka rosyjskiego. Zawsze cierpliwa w ćwiczeniu wymowy czy poprawie prac pisemnych. Jednym zdaniem profesjonalistka, która lubi swoją pracę. Polecam innym!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2015

Jednym słowem - Profesjonalnie! Lekcje przez Skype z Kasią to strzał w dziesiątkę, co potwierdzają także wcześniejsze opinie na jej temat. 100% pozytyw!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2015

Kasia jest osobą, która ma angielską cierpliwość, co jest niezbędne w pracy z uczniami, takimi jak ja, którym po kilka razy trzeba tłumaczyć te same rzeczy :-P Do tego zawsze uśmiechnięta i przesympatyczna. Taki nauczyciel to skarb a lekcje są niezwykle przyjemne i owocne nawet w przypadku językowych "zdolniaków" takich jak ja :-P

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Po prostu świetne lekcje! Przez pół roku nauczyłam się więcej niż przez ostatnie 1,5 roku z innym nauczycielem. Wszystko wytłumaczone jasno i wyraźnie, do tego w miłej atmosferze. Dzięki Skype zaoszczędzam czas i pieniądze na dojazdy. Super!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Kasia to super pozytywna osoba, z którą miło się uczyć. Podczas zajęć czuję się jakby to były relacje koleżeńskie więc nie muszę się niczym stresować :-) Naukę zaczynałam od zera a dzięki lekcjom z Kasią w krótkim czasie zaczęłam rozmawiać po rosyjsku i umiem więcej niż się spodziewałam :-)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Wszystkim z całą odpowiedzialnością polecam zajęcia z Kasią. Lekcje z nią to nie tylko nauka ale niezwykle przyjemna forma spędzania czasu. Po każdych zajęciach z niecierpliwością czekam na kolejne :-) Mega pozytywnie!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Serdecznie polecam! Kasia ma dużą wiedzę i potrafi przekazać ją w sposób przystępny i sympatyczny. Wszystko odbywa się profesjonalnie za pośrednictwem Skype :-) Najlepsza lektorka z jaką miałem przyjemność się uczyć :-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2015

Języka rosyjskiego uczyłam się 2 lata w różnych szkołach i u różnych lektorów. Dopiero Kasia pomogła mi usystematyzować wiedzę i praktycznie ją wykorzystać. Indywidualne podejście, profesjonalizm i cierpliwość. W końcu znalazłam to, czego od 2 lat szukałam :-)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Lekcje z Kasią przez Internet to strzał w dziesiątkę! Świetna lektorka z ogromną wiedzą i poczuciem humoru. Polecam wszystkim z całą odpowiedzialnością!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Lekcje przez Skype z Kasią to sama przyjemność! Zawsze świetnie przygotowana, cierpliwa i co niezwykle ważne, sympatyczna. Jednym zdaniem profesjonalista, która lubi swoją pracę :-) Polecam innym!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2014

Zachęcam wszystkich do współpracy z Panią Kasią. Profesjonalnie podchodzi do zadań i pracy z uczniami. Jestem zadowolona z efektów naszej pracy.

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2014

Bardzo profesjonalne tłumaczenia. W ekspresowym tempie i bez zastrzeżeń, terminowo. Polecam tłumaczenie tekstów technicznych. Jestem bardzo zadowolona z jej pracy i na pewno w podobnych sytuacjach (nie tylko awaryjnych) będę z Panią Kasią współpracowała.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2014

Bardzo polecam Panią Kasię, nawet przez emaila pomaga. Przede wszystkim jest cały czas w kontakcie, udostępnia pomocne materiały do nauki, jest osobą bezinteresowną. Polecam z pełną odpowiedzialnością w 100%.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2014

Polecam panią Kasię, pomaga bardzo szybko i miło nawet przez przez emaila :)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

Lekcje z Kasia to prawdziwa przyjemnosc. Doskonale przygotowala mnie do rozmow handlowych w Moskwie. Dzieki korepetycjom z Kasia nie mialem zadnych problemow z komunikacja w stolicy Rosji. Kontrahenci handlowi byli zaskoczeni moim bardzo wysokim poziomem jezykym. Polecam wszystkim gdyz lekcje sa niezwykle owocne a przy tym przyjemne :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2014

Wszystkim zainteresowanym polecam zajęcia z Panią Kasią. Profesjonalne nauczanie w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. W krótkim czasie odświeżyłam swoją znajomość rosyjskiego.
Pozdrawiam serdecznie!

avatar
ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Kasia prowadzi lekcje w bardzo przyjemny sposób. W krótkim czasie przerabiamy dużo nowych informacji. Bardzo podoba mi się ćwiczenie poprawnej wymowy i używanie języka w praktycznym kontekście od samego początku.
Polecam wszystkim również osobą które zaczynają od samych podstaw.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Pani Katarzyna to wielkoduszna i bezinteresowna osoba. Bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Dziękuje jej za pomoc i informuje, że zdałam egzamin z rosyjskiego :). Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Kasia jest swietna lektorka i korepetytorka a lekcje z nia to prawdziwa przyjemnosc. Udostepnia bardzo ciekawe materialy a lekcja jest cala wypelniona konwersacja w jezyku rosyjskim . Nieustannie poprawia bledy gramatyczne i fonetyczne. W ciagu niespelna dwoch miesiecy lekcji przez Skype nauczylam sie wiecej niz na kursie rosyjskiego na studiach. Goraco polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2014

Jestem bardzo zadowolony z lekcji języka rosyjskiego. Bardzo przyjemna atmosfera podczas lekcji, bardzo duża wiedza lektora. Polecam wszystkim zainteresowanym tego lektora. Na prawdę warto wydać pieniądze(zresztą bardzo małe jak za wiedzę i atmosferę podczas lekcji). Nigdzie nie znalazłem lepszego nauczyciela.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2014

To nieprawda, że nauka przez Internet jest mniej efektywna! W ciągu pół roku nauczyłem się wiecej za pośrednictwem Skype niż przez 2 lata stacjonarnie z inną korepetytorką. Super atmosfera i ciekawe materiały. Za takie lekcje byłbym w stanie zapłacić nawet dwa razy tyle. Dziękuję! :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

Szukałem osoby, która pomogłaby mi nauczyć się języka biznesu. Miałem wcześniej zajęcia z dwoma korepetytorami ale dopiero przy Kasi nauczyłem się tego, na czym mi zależało. Gorąco polecam

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Jestem mega zadowolona. Korepetycje na najwyższym poziomie. Świetny kontakt, miła atmosfera. 100% pozytyw

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2014

Lekcje są niezwykle przyjemne oraz owocne a przy tym w przystępnej dla mnie cenie.
Polecam Panią Kasię .

avatar
Grześ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2014

Języka rosyjskiego nigdy się nie uczyłem a mam go na studiach jako drugi język obcy. Sporo odstawałem od grupy. Dzięki korepetycją u Pani Kasi zaliczyłem pierwszy semestr na 3.5 – to dla mnie spory sukces. Wszystkim serdecznie polecam. Miła, cierpliwa i ciepła osoba. POLECAM SERDECZNIE!!!
Спас'ибо за п'омощь

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2014

Super kontakt szybkie i profesjonalne podejście do prac
Oceny 5/6 ze wszystkich wypracowań, tekstów i ćwiczeń
POLECAM z całą odpowiedzialnościa w 100%

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2014

Wszystkim polecam korepetycje z Panią Kasią! Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, profesjonalnie, na bardzo wysokim poziomie. Do tego wszystkiego Super cena!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.