Kasia Bekalarek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sieradz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

DER? DIE? CZY DAS? Pewnie niejeden z Was ma problemy ze zrozumieniem zasad, które rządzą językiem niemieckim, ale uwierzcie ma on swoją piękną logikę a po lekcjach ze mną stwierdzicie, że jest on einfacher als gedacht!!!
Jeżeli szukasz pomocy w nauce, przygotowaniu do matury,na studia lub po prostu chcesz podciągnąć się w nauce języka niemieckiego to lepiej trafić nie mogłeś! Oferuję pomoc w nauczaniu na różnych etapach, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz ciekawe lekcje w miłej atmosferze.
Wszystkie materiały dydaktyczne dostarczam gratis! Prowadzę własną działalność gospodarczą, co umożliwia mi dostosowanie godzin pracy do ucznia. Zapraszam tych, którzy nie lubią a muszą się uczyć jak i tych, którzy lubią i chcą!!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.