Katarzyna Topczewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Zapraszam Małych i Dużych do nauki języka niemieckiego!
Moja przygoda jako nauczyciela oraz lektora języka niemieckiego trwa nieprzerwanie od 16 lat. Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych chcących udoskonalić płynność i naturalność swoich wypowiedzi w języku niemieckim. Chętnie zarażę dzieci swoją pasją do języka niemieckiego, maturzystę przygotuję do egzaminu a dorosłym pomogę przyczynić się do ich sukcesu zawodowego! Uwielbiam pracować z ludźmi i przyczyniać się do ich rozwoju.

Serdecznie zapraszam!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Katarzyna Topczewska
ul. Andrzeja Małkowskiego, nr 30, lok. 1
70-304 Szczecin
NIP: 9661693068

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.