Katarzyna Gałecka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Pruszcz Gdański
Gdynia (Dąbrowa +1)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczycielka chemii z wieloletnim doświadczeniem nauczania w liceum klas o profilu biol-chem przygotowuje do matury i udziela pomocy z bieżącym materiałem szkoły podstawowej i liceum. Gdynia Dąbrowa i Pruszcz Gd lub z dojazdem do ucznia

Przygotowanie do matury z chemii. Zajęcia mają na celu dogłębne przygotowanie uczniów szkół średnich do egzaminu dojrzałości z chemii. Podstawowym zadaniem jest dokładne wytłumaczenie wszystkich zagadnień chemicznych oraz pomoc we właściwej odpowiedzi na zadania maturalne. Liczone są zadania obliczeniowe, teoretyczne i omawiane błędy uczniów. Każdy uczeń otrzymuje tygodniowo trzy arkusze do samodzielnego rozwiązania, które są sprawdzane przez prowadzącego i omawiane są błędy na nastepnych zajęciach.

Zajęcia prowadzone jest przez nauczycielke chemii z doświadczeniem nauczania na Uniwersytecie Gdańskim i w III LO w Gdyni.
Program kursu został ustalony w oparciu o kryteria podane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Rozpoczynamy od zagadnień omawianych w klasie pierwsze LO, kończąc po zagadnienia ekologiczne i metody identyfikacji związków chemicznych
Na zajęciach zapewniony jest wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy.

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Gdynia Dąbrowa
tel:515 186 399

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Katarzyna Gałecka
Sezamowa 41
81-591 Gdynia
NIP: 5551411196

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 września 2015

Pół godziny korepetycji stracone na prywatne rozmowy nauczycielki. Mimo tego pisała sms'y przez resztę zajęć. Żadna wiedza nie została mi przekazana, a praktycznie wszystkie zadania robiłam sama. Naprawdę nie polecam, przy kilku zadaniach nauczycielka stwierdziła, ze nie pamięta jak sie je rozwiązuje (uwazam to za brak kompetencji), a mówienie iż naucza ona w liceum zdaje sie wydawać kłamstwem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.