Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Józefów
Karczew
Otwock
Warszawa (Falenica +6)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem native speaker’em języka ukraińskiego. Prowadzę zajęcia z zakresu języka biznesowego: pisanie korespondencji, prowadzenie rozmów i prezentacji.
Udzielam także korepetycji na każdym poziomie (od podstaw do poziomu zaawansowanego).

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 18:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Zdecydowanie polecamy każdemu zajęcia z Katią: bardzo sympatyczna i rzeczowa. Zaczynaliśmy od zera a dzięki niej spokojnie udało nam się odnaleźć w Rosji:) Zajęcia prowadzi bardzo ciekawie i z zaangażowaniem. Poza tym daje bardzo różnorodne materiały: od standardowych uzupełnianek, przez wypracowania, coś do słuchania po filmiki z czasów ZSRR ("Ваня вот ты где...":D)

avatar
JW
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2014

Polecam wszystkim Katję, która okazała się wspaniałą nauczycielką rosyjskiego! Dzięki niej zrobiłam naprawdę duże postępy. Często dostarczała mi ciekawe materiały, niezbędne do zwiększenia wiedzy w zakresie tego języka. Ona ma bardzo profesjonalne, a jednocześnie serdeczne, podejście do ucznia. Długo zastanawiałam się nad wyborem konkretnego korepetytora i teraz mogę powiedzieć, że jestem stuprocentowo zadowolona ze swojego wyboru.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2014

Gorąco polecam Katję. Przemiła osoba, która ma świetne podejście do ucznia. Potrafi spokojnie wytłumaczyć i nauczyć języka rosyjskiego każdego! Dostosowuje naukę i wymagania do ucznia. Przygotowuje wiele ciekawych materiałów, które sprawiają że zajęcia nie są monotonne i aż chce się uczyć języka! Świetna nauczycielka i super dziewczyna :)

avatar
Łukasz Muzel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2014

Chciałem się nauczyć podstaw rosyjskiego od zera, i w tym Katja pomogła mi bezproblemowo. Chodziłem do Katji raz w tyg przez pól roku i nie spodziewałem się ze tak dobrze nam pójdzie i tyle się od niej nauczę. Katja jest bardzo zdolną nauczycielka. Gorąco polecam wszystkim !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.