Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Wrocław

O mnie

Jestem absolwentką Politechniki Wroclawskiej. Korepetycji udzielam juz od około 10 lat. Nauki scisle nie stanowiły dla mnie nigdy problemu. Jestem dyspozycyjna i elastyczna jeśli chodzi o terminy lecz korepetycji udzielam wylacznie w moim mieszkaniu (okolice przystanku Młodych Techników), w wyjatkowych sytuacjach moge dojechac do ucznia. Do kazdej osoby podchodze indywidualnie. Mam doswiadczenie w pracy z dziecmi, mlodzieza jak i studentami. Dostosowuje sie do tempa ucznia i staram sie jak najwiecej przekazac w czasie lekcji. W razie pytan prosze o kontakt.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2017
Politechnika Wrocławska
Inżynier
03.2017 - 02.2019
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Bardzo cenię sobie współpracę z Panią Kasią. Nasza córka, która nigdy nie była matematycznym orłem przynosi coraz lepsze oceny. Pani Kasia umie zmotywować ucznia, a na pewno moją córkę :)
Polecam serdecznie! Warta swojej ceny!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Moja córka Asia uczęszczała na zajęcia z matematyki do Pani Kasi cały rok. Przedmiot ten nie jest jej ulubionym przedmiotem, ale w ciągu jednego roku, stał się cud i z oceny 2 na koniec roku otrzymała 4. Obecnie poziom Asi tak się podniósł dzięki lekcjom u Pani Kasi, że wystarczają jej tylko sporadyczne lekcje korepetycji. Nareszcie złapała matematycznego "bakcyla".
Jestem bardzo wdzięczna Pani Kasi za wytrwałość i cierpliwość, bo chyba moja córa to był ciężki przypadek !
Dziękuje i polecam wszystkim !

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Dobra korepetytorka, potrafi na spokojnie wszystkie wytlumaczyc i przekazac wiedze. Jak najbardziej godne polecenia ! :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2014

Chodziłam do Kasi przez cały semestr - efektem jest dobrze zdane koło. Dziękuje za pomoc i polecam wszystkim.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2014

Kasia bardzo dobrze uczy ! Nauczyła mnie fizyki do koła, które zdałem, choć do dzisiaj nie wiem jak, bo fizyka to dla mnie czarna magia.
Polecam tą korepetytorke.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2014

Bardzo dobra korepetytorka, warta swojej ceny. Wszystko mi jasno wytłymaczyła i przede wszystkim miała do mnie cierpliwość ! :)
Polecam i pozdrawiam
Alicja

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

10/10 ! Bylem u tej korepetytorki na analizie, bo jestem dosyc zielony. Na prawde polecam, do zajec byla przygotowana, odpowiedziala mi na wszystkie pytania i wszystko mi wyjasnila.
POLECAM

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2014

Naprawdę polecam ! Byłam u Pani Kasi na korepetycjach z matematyki. Dużo mnie nauczyła w szybkim czasie. Przede wszystkim miała cierpliwość, bo matma nie jest moja mocną stroną :D
Polecam ! :)

Katarzyna

Dzieki za opinie.
Pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.