Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/512 opinii
Dla użytkownika Katarzyna

O mnie

Jestem absolwentką Politechniki Wroclawskiej. Korepetycji udzielam juz od około 10 lat. Nauki scisle nie stanowiły dla mnie nigdy problemu. Jestem dyspozycyjna i elastyczna jeśli chodzi o terminy lecz korepetycji udzielam wylacznie w moim mieszkaniu (okolice przystanku Młodych Techników), w wyjatkowych sytuacjach moge dojechac do ucznia. Do kazdej osoby podchodze indywidualnie. Mam doswiadczenie w pracy z dziecmi, mlodzieza jak i studentami. Dostosowuje sie do tempa ucznia i staram sie jak najwiecej przekazac w czasie lekcji. W razie pytan prosze o kontakt.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2017
Politechnika Wrocławska
Inżynier
03.2017 - 02.2019
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Alina Okoń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2022

Bardzo polecam lekcje z Panią Kasią. Znalazłam jej ogłoszenie na tym portalu i okazało się, że mieszka niedaleko.
Bardzo cierpliwa osoba - mój syn jest bardzo wstydliwym, cichym i zamkniętym dzieckiem, a pomimo to ochoczo chodził na lekcje do Pani Kasi.
Bardzo polecam bo na prawdę widać duże pociągnięcie w wynikach z matematyki i fizyki.
Serdecznie dziękuję i liczę na długotrwałą współpracę.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2019

Bardzo polecam Panią Kasię. Ma bardzo dobre podejście do uczniów. Moja córka jest cicha i wycofana, przez co ciężko mi ją czegoś nauczyć, a Pani Kasia złapała z nią dobry kontakt i doskonale do niej dociera. Dzięki niej moja Ala podciągnęła się z matematyki z oceny 2 na półrocze na 4 na koniec roku.
Dziękuję bardzo Pani Kasiu i z chęcią będę kontynuować współpracę.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 września 2019

Nie polecam. Pani umówiła się na lekcję, po czym nie przyjechała. Okazało się, że zapomniała. No cóż... zdarza się. Umówiła się na inny termin, po czym znowu nie przyjechała, ale tym razem przestała odbierać telefon. Zero kontaktu, zero wiadomości.... Bez komentarza. Szkoda czasu.

Katarzyna

Droga Pani Doroto,
Niestety w drodze do Pani na lekcję miałam stłuczkę samochodową, przyjechała policja i z całego tego zamieszania nawet nie wyciągałam telefonu z torebki. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Bardzo polecam Panią Kasię jako nauczycielkę. Uczy już od ponad roku mojego syna 12, który miał poważne problemy z nauką poprzez brak skupienia uwagi i szybką niechęć do odrabiania lekcji. Dzięki Pani Kasi syn ma dobre oceny w szkolę i o wiele chętniej się uczy, nawet sam w domu.
Polecam każdemu z całego serca!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Bardzo cenię sobie współpracę z Panią Kasią. Nasza córka, która nigdy nie była matematycznym orłem przynosi coraz lepsze oceny. Pani Kasia umie zmotywować ucznia, a na pewno moją córkę :)
Polecam serdecznie! Warta swojej ceny!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Moja córka Asia uczęszczała na zajęcia z matematyki do Pani Kasi cały rok. Przedmiot ten nie jest jej ulubionym przedmiotem, ale w ciągu jednego roku, stał się cud i z oceny 2 na koniec roku otrzymała 4. Obecnie poziom Asi tak się podniósł dzięki lekcjom u Pani Kasi, że wystarczają jej tylko sporadyczne lekcje korepetycji. Nareszcie złapała matematycznego "bakcyla".
Jestem bardzo wdzięczna Pani Kasi za wytrwałość i cierpliwość, bo chyba moja córa to był ciężki przypadek !
Dziękuje i polecam wszystkim !

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Dobra korepetytorka, potrafi na spokojnie wszystkie wytlumaczyc i przekazac wiedze. Jak najbardziej godne polecenia ! :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2014

Chodziłam do Kasi przez cały semestr - efektem jest dobrze zdane koło. Dziękuje za pomoc i polecam wszystkim.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2014

Kasia bardzo dobrze uczy ! Nauczyła mnie fizyki do koła, które zdałem, choć do dzisiaj nie wiem jak, bo fizyka to dla mnie czarna magia.
Polecam tą korepetytorke.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2014

Bardzo dobra korepetytorka, warta swojej ceny. Wszystko mi jasno wytłymaczyła i przede wszystkim miała do mnie cierpliwość ! :)
Polecam i pozdrawiam
Alicja

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

10/10 ! Bylem u tej korepetytorki na analizie, bo jestem dosyc zielony. Na prawde polecam, do zajec byla przygotowana, odpowiedziala mi na wszystkie pytania i wszystko mi wyjasnila.
POLECAM

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2014

Naprawdę polecam ! Byłam u Pani Kasi na korepetycjach z matematyki. Dużo mnie nauczyła w szybkim czasie. Przede wszystkim miała cierpliwość, bo matma nie jest moja mocną stroną :D
Polecam ! :)

Katarzyna

Dzieki za opinie.
Pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.