Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kalisz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 70 / 60 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

Nauczyciel akademicki na uczelni wyższej w Kaliszu, tłumacz przysięgły języka angielskiego udzieli profesjonalnie prowadzonych korepetycji. Duże doświadczenie w przygotowaniach do matury, egzaminu FCE, egzaminu CAE itp. Również Business English.Zapraszam uczniów szkoły podstawowej, liceum, osoby dorosłe.
Zapewniam własne materiały do nauki i miłą atmosferę :) Jestem profesjonalistką, osobą komunikatywną i zaangażowaną. Duża elastyczność dotycząca godzin i dni lekcji. Wysoka jakość, efektywność i skuteczność zajęć.Zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.