Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia odbywają się tylko zdalnie.

Mam 37 lat, posiadam 16 letnie doświadczenie zawodowe, jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, a swoje zdolności pedagogiczne rozwijam stale na szkoleniach i studiach podyplomowych. Stale douczam się z zakresu języka biznesu i nowych trendów.
Szczególnie interesują mnie zagadnienia budowania motywacji i wspierania uczniów dorosłych w nauce języka obcego.

Realizuję naukę na każdej płaszczyźnie. Na moich zajęciach uczymy się nowego materiału, mówimy, słuchamy. Nie ważne, że jesteś osobą początkującą będę nakłaniać Cię do mówienia już od pierwszych godzin .

Jak to wygląda:
-poznamy się i po rozmawiamy o potrzebach ucznia
-otrzymasz "rozkład jazdy" na najbliższe miesiące gdzie zaprezentuję Ci co bedziemy robić i jakich efektów możesz się spodziewać
-otrzymasz swój osobisty plan nauki angielskiego
-regularnie otrzymujesz inne pomoce metodyczne
-skutecznie rozbijemy tzw. blokadę językową
- to nie Ty będziesz dostosowywać się do materiałów a materiały i forma zajęć będę dostosowane do Twoich potrzeb rozwojowych
- na zajęciach spotykasz się z żywym angielskim - zapomnij o wypełnianiu luk odpowiednim czasem, tutaj rozmawiamy i otaczamy się prawdzimy językiem często pomijanym w podręcznikach

Niezależnie czy zaczynasz od zera czy masz tzw. blokadę językowa -pomogę. Realizuję konwersacje już od poziomu podstawowego (Elementary).

Jeżeli słabo znasz język – przyjdź na lekcje. Obiecuję, że za rok będziesz mówić komunikatywnie :)

Dlaczego ja?
-jestem mgr filologii ze specjalizacją nauczycielską
- uczę od 2005 roku
- KOCHAM TO CO ROBIĘ, uważam to za moje powołanie i nie zmieniłabym tej pracy na żadną inną
-stale się rozwijam na kursach i studiach podyplomowych dla nauczycieli języka angielskiego

 

Zajęcia odbywają się tylko zdalnie.

Ważne: lekcje należy odwołać min. 24h przed lekcją, zajęcia odwołane poźniej płatne 100%, jeżeli nie są Państwo w stanie spełnić tego warunku niestety, nie możemy rozpocząć współpracy.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Katarzyna
Świeradowska 47
02-662 WARSZAWA
NIP: 9211959690

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 09.2009
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia
10.2017 - 06.2019
Uniwersytet SWPS
Business English
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 50
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Na profil Kasi trafiłam przez przypadek, szukając nauczyciela języka angielskiego, ponieważ nikt nie był w stanie polecić mi kogoś odpowiedniego.
Dwie pierwsze lekcje odbyły się stacjonarnie, pozostałe z powodu pandemii już poprzez Skype. Nigdy wcześniej nie korzystałam z takiej formy nauki, więc nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Okazało się, że lekcje online są również bardzo wysokiej jakości. Poza tym metody nauczania, które stosuje Kasia nakłaniają do mówienia i przełamywania blokady językowej. Po prostu zaczynasz mówić i nie ma innego wyjścia : -)
Bazujemy na książce, ale nie przypomina to nauczania "szkolnego", ponieważ cała uwaga skupiona jest na konwersacji, słuchaniu nagrań itp.
Serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Chciałabym wszystkim polecić zajęcia prowadzone przez Panią Kasię. Jest to osoba niezwykle serdeczna i cierpliwa, potrafi pomóc przełamać barierę językową nawet najbardziej nieśmiałym osobom. Jej profesjonalizm i usystematyzowany sposób prowadzenia zajęć ułatwiają przyswajanie wiedzy. Jako tegoroczna maturzystka wiem jak ważne jest solidne przygotowanie do egzaminów. Praca z Panią Kasią pozwoliła mi osiągnąć bardzo wysokie wyniki z matury podstawowej i rozszerzonej oraz dostać się na wymarzony kierunek studiów na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w kraju.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Dzięki Kasi udało mi się przełamać barierę językową, a wydawało mi się to wcześniej niemożliwe. Dodatkowo materiał na korepetycjach był dostosowany do mojego poziomu języka oraz cotygodniowe zajęcia były prowadzone w niebanalny sposób. Polecam korepetycje u Kasi.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Przez wiele lat uczyłam się języka angielskiego, niestety bez rezultatów. Pomimo dużego zniechęcenia do języka postanowiłam wrócić do nauki
i przypadkiem natrafiłam na Kasię.
Dzięki wskazówką Kasi zaczęłam inaczej patrzeć na naukę języka, już po pierwszych zajęciach miałam poczucie że trafiłam na korepetytora któremu naprawdę zależy na uczniu oraz rzetelnym przekazaniu wiedzy. Spotykając się z dużym zrozumieniem i indywidualnym podejściem na zajęciach łatwiej było mi przełamywać barierę językową. Niestety przez problemy zdrowotne byłam zmuszona przerwać naukę ale z chęcią wrócę do zajęć.
Z całego serca polecam zajęcia z Kasią!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Na zajęcia chodzę już od dłuższego czasu i szczerze mogę polecić Kasię jako korepetytora. Dzięki jej pomocy zdałam ważny dla mnie egzamin, przełamałam swoją barierę językową i czuję, że mój angielski zdecydowanie poprawił się. Co ważne Kasia daje cenne uwagi podczas zajęć. Zwraca uwagę nie tylko na poprawność, ale na zrozumienie języka, co jak się okazało jest bardzo istotne. Zajęcia mijają bardzo szybko i przyjemnie.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Polecam zajęcia z Kasią! Ma świetne podejście i dostosowuje program nauczania do ucznia. Atmosfera na zajeciach jest bardzo dobra, można porozmawiać na kazdy wybrany temat, przez co zajecia są zawsze ciekawe. Serdecznie polecam zajęcia z Kasią :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Chciałabym wszystkim polecić zajęcia z Kasią! Współpraca z Nią to czysta przyjemność, a dodatkowo przynosi duże osiągnięcia. :) Dzięki korepetycjom z Kasią nie tylko nadgoniłam szybko powstałe w szkole zaległości, ale także bardzo rozwinęłam swój poziom języka angielskiego. W ciągu niemal kilku miesięcy udało nam się opanować cały materiał przed maturą, dzięki czemu zdałam ją śpiewająco. Kasia tłumaczy wszystko dokładnie i bardzo dobrze. Do tego jeszcze niemalże rodzinna atmosfera sprawia, że lekcje odbywają się bez żadnego stresu, co dla mnie też było bardzo ważne, aby móc odblokować swoją barierę językową w mówieniu. Kasia jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, które są dzięki temu bardzo dobrze zorganizowane i przemyślane. Dostosowuje również tempo pracy do możliwości ucznia. :)
Z czystym sumieniem polecam Kasię!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Serdecznie polecam zajęcia u Kasi. Moim zdaniem jest świetnym korepetytorem. Pomogła mi przełamać barierę językową. Dzięki konwersacjom potrafię swobodnie komunikować się w języku angielskim, co zdążyłam już sprawdzić na kilku zagranicznych wyjazdach :-) Przerabiany materiał był dostosowany do mojego poziomu i celu, który chciałam osiągnąć. Tematy do rozmów były niebanalne i wychodzące poza standardowe, szkolne rozmówki. Kasia zawsze zwracała uwagę na wymowę i błędy gramatyczne. I zawsze była przygotowana do zajęć. Jest przy tym sympatyczna i widać, że lubi nauczać. A to, moim zdaniem, jest kluczowe u dobrego korepetytora. Zdecydowanie polecam wszystkim zajęcia z Kasią!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Serdecznie polecam! Zajęcia z Kaśką to prawdziwa przyjemność, nawet dla osób niecierpiących języka angielskiego do których z pewnością się zaliczam :) Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, ale też na dostosowanym do ucznia poziomie, tzn. nie ma obijania się i nie należy liczyć na taryfę ulgową. Kasia jest wymagającym nauczycielem ale też przesympatyczną osobą, która łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, a lekcje prowadzone przez nią są ciekawe i szybko przynoszą rezultaty.

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Bardzo polecam zajęcia z Kasia. Chodzę na zajęcia od niedawna, a juz przestałam sie bać mówić po angielsku. Kasia posiada naprawdę duża wiedzę. Potrafi przekazać te wiedze w ciekawy i zrozumiały sposób. Na zajęciach jest dużo ćwiczeń ze słuchania i mówienia. Atmosfera zawsze jest pozytywna :-)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Kasia jest świetnym nauczycielem! Potrafi bez błędnie zidentyfikować problem z językiem i później nad tym pracować. Miałam problem z mówieniem po angielsku, prawie roczna współpraca pozwoliła mi wyzbyć się kompleksów i mówić! Zajęcia są bardzo ciekawe ponieważ Kasia zawsze jest przygotowana i zaangażowana w pracę z kursantem. Na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera ;) co również powoduje że aż chce się rozmawiać po angielsku!
Zdecydowanie mogę powiedzieć, że to najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałam! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Serdecznie polecam Kasię, współpraca z nią to czysta przyjemność. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nigdy nie miałam lepszego nauczyciela języka angielskiego. Przez prawie rok nauczyłam się więcej niż przez ponad 10 lat nauki szkolnej. Widzę ogromna poprawę w tym na czym zależało mi najbardziej a mianowicie w mówieniu i rozumieniu ze słuchu. Zajęcia prowadzone są niezwykle profesjonalne, bezstresowo z dużą dawka pozytywnej energii. Polecam wszystkim, jestem przekonana, że Kasia nauczy języka angielskiego każdego, nawet najbardziej oporną osobę i to naprawdę w szybkim czasie :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Mogę polecić Kasię jako dobrego korepetytora. Materiał na zajęciach przerabiany jest w tempie dostosowanym do kursanta, dużo ciekawych zadań, przykładów i materiałów dodatkowych. Mówi na co powinno zwrócić się uwagę i co najczęściej pojawia się na testach, co w sytaucji przygotowywania się do egzaminów jest bardzo pomocne. Dużo konwersacji i słuchania, co moim zdaniem, jest dużym plusem. :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Od roku uczęszczam na spotkania i moge smialo polecic osobom te zajecia, ktore chca przygotowac sie do egzaminow/certyfiaktow czy poprostu podszlifowac jezyk :D duzo rozmow, indywidualne dostosowanie poziomu i tepa przerabianego materialu. Atmosfera wrecz rodzinna, przez co na spokojnie przyswaja sie wiedze :) POLECAM ! :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Od roku mam zajęcia z Kasią przez Skype'a i jestem bardzo zadowolona. Kasia jest zaangażowaną nauczycielką, która potrafi przekazywać wiedzę. Dopasowała materiały edukacyjne i podręczniki do mojego poziomu języka - za co jestem jej bardzo wdzięczna. Stawia na rozwój swoich kursantów i motywuje do nauki. Podczas zajęć dużo rozmawiamy, co pozwoliło mi przełamać barierę przed mówieniem w obcym języku. Ogromnie wszystkim polecam lekcje z Kasią!:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2017

Kasia to naprawdę porządna i solidna, choć jednoosobowa, firma :-) po pół roku zajęć u niej nie boję się już rozmawiać po angielsku - dzięki konwersacjom na różne ciekawe tematy potrafię swobodnie komunikować się w, bądź co bądź, obcym języku :-D zdecydowanie POLECAM!!!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2017

Szczerze polecam zajęcia z Kasią. Miła, sympatyczna atmosfera, dużo ciekawych materiałów i bardzo dobrze przygotowanie do egzaminu B2. Kasia pomogła mi przełamać barierę językową a przy tym bardzo wspierała i motywowała. Zdecydowanie zajęcia na plus

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2017

Ja również dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat lekcji prowadzonych przez Kasię. Jestem jej uczennicą od listopada (2 lekcje w tygodniu) i już widzę efekty. Moim głównym problemem była blokada językowa. Z Kasią udało się ją przełamać! :) Oprócz tego, że jest bardzo profesjonalna w tym co robi, to należy również do bardzo ciepłych i serdecznych osób :) Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2017

Na zajęcia do Kasi chodzę już od kilku miesięcy i mogę śmiało polecić ją jako nauczyciela. Przyjemna, bezstresowa atmosfera, profesjonalne podejście, zajęcia nastawione przede wszystkim na rozmowy i swobodne posługiwanie się językiem. Kasia zapewnia wszelkie materiały, jest bardzo pomocna i chętnie tłumaczy jeżeli coś jest niejasne. Tematyka zajęć jest zróżnicowana, ale zawsze bardzo ciekawa, Kasia zadaje dużo pytań mobilizując do mówienia, co było dla mnie kluczowe przy nauce języka. Kasia jest bardzo sympatyczną osobą, na zajęcia zawsze wracam z przyjemnością :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2017

Jak najbardziej polecam korepetycje u Kasi. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu B2. Kasia jest mega profesjonalistką, lecz przy tym bardzo miłą i zawsze gotową do pomocy osobą (pomoc mentalna również zapewniona). Polecam !!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Polecam zajęcia z Kasią. Podczas zajęć panuje bardzo miła atmosfera, materiał tłumaczony jest bardzo dobrze. Kasia przygotowała mnie bardzo dobrze do egzaminu certyfikacyjnego na poziomie B2:) gorąco polecam zajęcia z Kasią! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Szczerze polecam zajęcia z Kasią! Ma świetne podejście, zapewnia potrzebne materiały i dostosowuje program nauczania do ucznia. Organizuje cudowną atmosferę, nie ma tu miejsca na stres. Dzięki Kasi nie wstydzę i nie boję się rozmawiać w języku angielskim, ponieważ z lekcji na lekcję czułam znaczną poprawę mojej nauki. Jest osobą ciepłą, miłą, a przede wszystkim motywującą. To właśnie sprawia, że chce się do niej wracać i dalej szkolić. Serdecznie polecam zajęcia z Kasią :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

Rewelacyjne zajęcia z nauczycielem o naprawdę zróżnicowanych metodach i indywidualnym podejściu. To co latami nie było dobrze przyswojone Katarzyna poprawiła w pół miesiąca!! Dzięki niej nabrałam nie tylko pewności siebie co do moich zdolności językowych, ale również podeszłam do specjalistycznych egzaminów poziomujących i UDAŁO SIE!!! Angielski nie jest już straszny ani w mowie ani w piśmie!
Profesjonalizm w trakcie nauczania i sumienność w prowadzeniu ucznia to dodatkowa zaleta spotkań!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

Zgadzam się w pelni z opisem! Bardzo przyjazna atmosfera, pozwala otworzyc się na język i rozmowy co było moim celem. Miałam problem z komunikatywnością w j. angielkim p. Kasią przebrnełyśmy przez ten problem i poziomu B2 wskoczyłam na C1. Nie można odczuć, że jest się tylko kolejnym uczniem - indywidualne podejście udowadnia profesjonalizm. Ja jestem bardzo zadowolona z usług p. Kasi.

avatar
Gracjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2015

Czy istnieje możliwość kontaktu telefonicznego z Panią? Pozdrawiam

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Dzięki pomocy Pani Kasi udało mi się zdać maturę z języka angielskiego na bardzo wysokim poziomie! Liczne czytanki, zadania, które przerabiałyśmy na lekcjach sprawiły, że byłam dobrze przygotowana zarówno do szkolnych lekcji języka angielskiego (poprawiłam swoje oceny), jak i samej matury. Przyjazna oraz bezstresowa atmosfera dodatkowo zachęcały do nauki, a szybkie postępy mobilizowały do dalszej pracy. Dzięki wsparciu Pani Kasi, na egzaminach czułam się pewnie, szczególnie podczas matury ustnej, mimo że wcześniej mówienie po angielsku sprawiało mi trudności. Zajęcia szczególnie chciałabym polecić osobom, które pragną dobrze przygotować się do wszelkiego rodzaju egzaminów i oczekują szybkich efektów.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Po półrocznym przygotowaniu z Kasią bez problemu zdałam egzamin na poziomie B2. Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób, zawsze panowała przyjazna atmosfera, dlatego też zdecydowałam się na kontynuowanie nauki. Kasia jest bardzo ciepłą i radosną osobą, zależało jej na pozytywnym wyniku mojego egzaminu równie mocno jak mnie, była bardzo zaangażowana i odpowiednio mnie motywowała. Nie mogę powiedzieć złego słowa na zajęcia z nią i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Najlepsza nauczycielka angielskiego z jaką do tej pory miałam do czynienia, zdecydowanie :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Przez 3 lata chodziłam na zajęcia do P. Kasi i z całego serca polecam. Świetny nauczyciel, sympatyczna i bezstresowa atmosfera podczas lekcji i różnorodne, ciekawe tematy czytanek i konwersacji. Dzięki tym lekcjom przestałam bać się mówić po angielsku i matura ustna nie była dla mnie problemem. Powtórzenia z gramatyki tych zagadnień, które słabo omówiono w szkole pomogły mi w przygotowaniu do matury pisemnej . Polecam, bo warto :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Jestem tegoroczną maturzystką. Pani Kasia uczyła mnie prawie 3 lata. Maturę zdałam z bardzo dobrymi wynikami (zarówno poziom podstawowy jak i rozszerzony), które umożliwiły mi dostanie się na renomowaną szkocką uczelnię. Pokonałam strach przed mówieniem i nabrałam pewności siebie. Polecam lekcje ze względu na duże kompetencje, wysoką kulturę osobistą, a w szczególności indywidualne podejście do ucznia.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Dzięki rocznej współpracy z Kasią nabrałam większej pewności i swobody w mówieniu ! Polecam każdemu kto chce zacząć mówić swobodnie. Dziś nie straszne mi rozmawianie w obcym języku :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2015

Lekcje z Kasią to sama przyjemnośc, miła atmosfera i indywidualne podejście Kasi do mojej osoby sprawiło, że nauka języka angielskiego stała sie bezproblemowa, co więcej z przyjemnością przychodziłam na każdą lekcję widząc, że robie postępy. Myślę, że mój wynik z egzaminu ustnego(100%) jest świetnym dowodem na to, że Kasia jest najlepszą korepetytorką. Dzięki Kasi nie stresowałam sie i czułam sie pewnie, ponieważ miałam świadomość że zostałam bardzo dobrze przygotowana, częste rozmowy spowodowały że nie boję sie mówić w innym języku, przełamałam blokadę. Egzamin pisemny również nie sprawił mi większego problemu, właśnie dzięki robieniu typowych zadań maturalnych, słuchanek, charakterystycznej gramatyki itd. Serdecznie polecam korepetycje u Kasi, naprawdę warto!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2015

Z ręką na sercu najlepszy nauczyciel angielskiego, na jakiego trafiłam. Jestem bardzo wrażliwa na punkcie języka i miałam z tego powodu duże kompleksy i blokady (pogłębiane przez irytacje i zniechęcenie poprzednich nauczycieli w stosunku do mojej osoby), natomiast na lekcjach u Kasi wreszcie poczułam się swobodnie i dobrze. W najbliższym czasie na pewno nie mam zamiaru zmieniać nauczyciela: przełamałam blokadę dotyczącą mówienia, zdałam bez problemu egzamin B2 na studiach i przygotowuję się do certyfikatów - jak dla mnie przeogromne sukcesy! A przede wszystkim cieszę się, że na lekcje nie muszę chodzić zestresowana i zawsze wychodzę w dobrym nastroju :) Genialna atmosfera, kompetentny nauczyciel - polecam każdemu!

avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
8 kwietnia 2015

Osoba nieodpowiedzialna. Pomimo moich maili, nie dostałam ŻADNEJ ODPOWIEDZI! Nawet takiej, że nie mam wolnych terminów. Skoro ogłasza się na portalu winna zainteresowanym okazać odrobinę szacunku i po prostu odpowiedzieć...

KATESCHOOL

Droga Ewo, przerwa w odpowiedaniu na maile jaka miała miejsce w ostatnich daniach była spowdowana wyjazdem na Święta Wielkanocne i tym, że czas ten spędziłam z rodziną bez dostepu do internetu. Na wszystkie maile odpowiadam od wczoraj, czyli każdy dostanie odp w ciagu 1-2dni po przerwie świątecznej.Pozdrawiam wiosennie :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

Dzięki dosłownie kilku lekcjach z Kasią, udało mi się zdać egzamin ustny z angielskiego na poziomie B2!!! Wcześniej wydawało mi się niemożliwe zdanie tego egzaminu. Jednak dzięki temu, że Kasia udzieliła mi wielu przydatnych rad, oraz na naszych lekcjach przerabiałyśmy dokładnie takie zadania jakie są na egzaminie, udało mi się w bardzo szybkim czasie przygotować do tego egzaminu! Kasia ma świetne podejście do ucznia, na zajęciach panuje miła atmosfera, więc nie ma powodów do stresów! :) polecam lekcje z Kasią każdemu, kto chciałby przełamać swoją barierę językową - mi się udało! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Rok intensywnej nauki z Kasią sprawił, że uwierzyłam w siebie i własne możliwości. Maturę ustną z angielskiego zdałam na bardzo wysokim poziomie. Właśnie dzięki Kasi udało mi się przełamać barierę językową i pokonać własne słabości. Na zajęciach kładzie duży nacisk na rozmowę. Oferuje dużo materiałów do nauki - banki słownictwa, przerabianie przykładowych matur, słuchanki oraz ćwiczenia. Kasia jest życzliwą i uprzejmą osobą, z niesamowitą osobowością. Właśnie dlatego atmosfera na zajęciach jest MISTRZOWSKA! Dzięki jej cennym radom udało mi się przygotować do matury z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym - co wcześniej wydawało mi się niemożliwe. Nauka z Kasią to przede wszystkim przyjemność i motywacja do dalszych działań. Polecam każdemu kto chce uczyć się od profesjonalisty!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2014

Jeszcze 2 lata temu nie sądziłam, że dam radę napisać maturę rozszerzoną z angielskiego z tak pozytywnym rezultatem i zdać ustny egzamin na maksymalną ilość punktów. Wszystko dzięki Kasi! Świetna osoba i przemiła atmosfera, dzięki którym nauka wchodzi sama do głowy:) Zdecydowanie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2014

Pani Kasia jest fantastyczną nauczycielką jęz. angielskiego. Kładzie duży nacisk na słownictwo, konwersację i przełamanie bariery językowej. Na zajęciach oferuje dużo materiałów do nauki, przez co lekcje są bardzo ciekawe i urozmaicone. Zdecydownie polecam naukę angielskiego u Pani Kasi :)
Chciałam jeszcze dodać, że atmosfera na zajęciach jest bardzo miła :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2013

Pani Kasia jest najlepszą nauczycielką języka angielskiego. Każde nasze spotkanie wprowadzało nowe zagadnienia i pozwalało mi szybko przyswajać nowe słownictwo. W pełni polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2013

Jestem niezwykle zadowolona z zajęć u Pani Kasi. Jest ona bardzo miłą i ciepłą osobą, a co najważniejsze potrafi uczyć języka. Pomogła pokonać mi barierę językową, dzięki czemu dobrze zdałam część ustną z angielskiego na maturze. Polecam wszystkim :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2012

Pani Kasia jest świetnym nauczycielem, zawdzięczam jej nie tylko przygotowanie do Egzaminu DELE na poziomie C1 który poszedł mi śpiewająco ale także pomogła mi pokonać barierę językową, która towarzyszyła mi od wielu lat, za co jestem jej niezwykle wdzięczna:). Na zajęciach panuję kapitalna atmosfera, kontakt jest bardzo dobry. Zdecydowanie polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2012

Jako osoba ciężka do odblokowania jeśli chodzi o posługiwanie się językiem angielskim, mogę śmiało polecić zajęcia u Kasi. Genialna atmosfera i tryb zajęć dostosowany do indywidualnych możliwości.
Polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
14 października 2012

Niestety nie mogę podzielić się równie dobrą opinią. Spotkałam się z Panią Kasią raz i owszem zapowiadało się na prawdę w porządku, wybrałyśmy dzień na co tygodniowe spotkania, po czym miałam uzyskać wiadomość kiedy następne spotkanie (bo tydzień później wyjątkowo nie było to możliwe)- tej pory wiadomości nie otrzymałam. Co dziwniejsze, widzę, że zmieniła tu Pani numer telefonu...

KATESCHOOL

Pani Magdo, podeslalam Pani propozycje spotkania, nie odpowiedziala mi Pani....Nie mam w zwyczaju narzucania sie swoim uczniom, myslalam ze Panizrezygnowala. Dlaczego po prostu Pani nie zadzwonila aby to wyjasnic? Moze po prostu nie dotarla wiadomosc... Szkoda, ze nie moglysmy sobie tego wyjasnic....

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2012

Pani Kasia szybko i sprawnie pomogła mi w przełamaniu strachu przed rozmowa kwalifikacyjna w jezyku angielskim, pozwolila poczuc sie pewnie i osmieliła w uzywaniu jezyka. Na pewno jeszcze kiedys skorzystam i bede polecal. Adam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2012

Dzieki Kasi od pazdziernika bede szczesliwa studenkta pierwszego roku co jeszcze rok temu nie bylo takie oczywiste poniewaz nie zapowiadalo sie na zdanie matury z angielskiego hihi :) pierwsze moje doswiadczenia z korepetycami nie byly najlepsze- trafialam na nauczycielki w kolko robiace testy i krzyczace od drzwi ze jak tak dalej pojdzie to nie zdam tej matury. Dopiero Kasia zaczela od "zbadana gruntu" wyszukania brakow (wytlumaczenia!) i w koncu po nabyciu podstaw przeszlysmy do nauki scisle pod katem matury ! udalo mi sie zdac na 80% w co jeszcze rok temu bym nie uwierzyła. Kasia ja bardzo duzo cierpliwosci , rozumie uczniow. Moglam pytac o najglupsze sprawy nie bojac sie ze nakrzyczy, ze dawno to powinnam znac. Super nauczycielka :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2012

Dzięki Kasi odważyłam się używać języka angielskiego. Przez rok korepetycji nauczyłam się więcej niż przez 3 lata liceum. Jestem bardzo zadowolona.
Szczerze polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2012

jestem bardzo zadowolona z zajęć z języka angielskiego. Kasia kładzie duży nacisk na mowę jak i na pisanie na lekcjach zmusza do myślenia. Również dużym atutem jest to, że można się dogadać z godzinami.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2012

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z języka hiszpańskiego z Kasią:D Bardzo dobry kontakt i elastyczność w godzinach. Dużo materiałów do nauki języka, duży nacisk na konwersacje i praktyczne wykorzystanie języka. Zajęcia z Kasią bardzo ułatwiły mi dalszą naukę na studiach filologicznych. Gorąco polecam:D

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2012

Pani Kasia uczyla moje dzieci przez cale liceum, a pozniej przygotowywala do matury, ktora zarowno syn, jak i corka zdali spiewajaco. Jest bardzo dobra nauczycielka, a najlepiej swiatczy o tym fakt, ze teraz ja sie u niej ucze. I mimo ze jestem juz grupa 55+ Pani Kasia uswiadomila mi, ze mozna nauczyc sie angielskiego w kazdym wieku.Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 grudnia 2011

Nieodpowiedzialna, utrudniony kontakt: brak odpowiedzi na maile, telefony odbiera w trakcie zajęć i każde oddzwaniać. Kiedy wreszcie udało mi się umówić na lekcje, dostałam informację, że jeszcze je potwierdzi i od tego czasu telefon milczy, a termin zajęć minął.

KATESCHOOL

Pani Karolino, a z kiedy jest sprawa?Poniewaz nie wiem o co chodzi, nie kojarze takiego problemu tj. na maile i telefony odpowiadam, oczywiscie nie w trkcie lekcji bo przeszkadza to mi i moim uczniom, ale na biezaco oddzwaniam. Wystarczy do mnie sprobowac napisac lub zadzwonic, aby zobaczyc ze tak jest :)Nie wiem z kiedy jest to nieporozumienie, tym bardziej ze w czasie kiedy wystawila Pani komentarz mialam 2 mies przerwe w nauczaniu z powodu choroby.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2011

Profesjonalne podejscie do sprawy, duzy nacisk na mowienie, zajecia przygotowywane solidnie i pod potrzeby indywidualne ucznia. Bardzo duzo konwersacji na ktore niestety nie mialem czasu w szkole. Ucze sie juz 2 rok i jestem baaarrrdzo zadowolony

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.