Katarzyna Wesół

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Ursynów)

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką wydziału filologicznego i od ponad pięciu lat chętnie udzielam korepetycji dzieciom i młodzieży z zakresu języka polskiego. Obecnie pracuję jako nauczyciel w szkole. Oferuję m.in. przygotowanie do wszelkich typów egzaminów (ósmoklasisty, matury), a także do konkursów przedmiotowych i olimpiad.

Jako terapeuta pedagogiczny specjalizuję się głównie w korekcji trudności w czytaniu i pisaniu (dysleksja, dysortografia, dysgrafia). Oferuję także zajęcia umożliwiające ich przezwyciężanie.

Jestem osobą cierpliwą, wyrozumiałą i kontaktową, w pełni oddaną swojej profesji i pasji nauczania. Ze swojej strony mogę zagwarantować maksymalne zaangażowanie, indywidualne podejście do ucznia, kreatywne zajęcia, a także materiały i pomoce potrzebne do nauki. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny w godzinach popołudniowych.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
filologia
09.2017 - 06.2018
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Magister
mediacja sądowa i pozasądowa
10.2018 - aktualnie
Akademia Pedagogiki Specjalnej
Magister
Terapia pedagogiczna
Kursy i szkolenia
06.2019
Akademia Wychowawców
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Nauczyciel języka polskiego
Aktualnie uczę w szkole podstawowej.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.