Ostatnia aktywność:
8 dni temu
Białystok

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Katarzyna

O mnie

Zapraszam na korepetycje z biologii.Pozostałe opinie udostępniam priv.#matura#biologia#korepetycje

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2019

Jestem studentką poprawiającą maturę i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kasię jako korepetytora z biologii, gdyż jej zajęcia niewątpliwie pomogły mi uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze 2019. Korepetycje odbywały się zawsze w godzinach dla mnie odpowiednich, co nie było łatwe do zrobienia na pierwszym roku studiów. Ponadto udało nam się przerobić bardzo dokładnie cały materiał w czasie od października do maja i rozwiązać mnóstwo zadań wraz z ich dokładnym omówieniem i szczegółowym wyjaśnieniem wszystkich błędów, tak by nie popełnić ich już na oficjalnym egzaminie. Dzięki Pani Kasi nauczyłam się schematu pisania odpowiedzi „pod klucz”. Oprócz tego poznałam sposoby na zrozumienie i zapamiętanie niektórych skomplikowanych zagadnień, jak np. fotosynteza, z którymi miałam problem w liceum. Serdecznie polecam te korepetycje.

Katarzyna

Gratulacje, Daria aktualnie studentka kierunku lekarskiego poprawiła w 2019 r biologie na maturze i osiągnęła spektakularny wynik 78% z 63%

https://www.umb.edu.pl/wl

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Serdecznie polecam zajęcia :) jestem absolwentką 3 LO w Białymstoku i uważam, że ciekawe zajęcia z Panią Kasią pomogły mi napisać maturę na wymarzony wynik :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z biologii prowadzone przez Panią Katarzynę, która wyróżnia się niesamowitym poświęceniem uczniowi, dokładnością, przygotowaniem do zajęć, a przede wszystkim pasją do przedmiotu, jakim jest biologia. Już od pierwszych zajęć Pani Katarzyna mobilizuje do solidnej nauki. Ilość materiałów, którą posiada jest oszołamiająca, więc na zajęciach uczeń ma możliwość przerobienia dużej puli różnorodnych zadań. Dodatkowo nauczycielka wnikliwie omawia błędy, co pozwala wypracować w sobie umiejętność odpowiadania "pod klucz". Dużym plusem jest również sposób w jaki Pani Katarzyna tłumaczy trudne zagadnienia - wszystko popiera przykładami, które wówczas łatwiej zrozumieć.
Pozdrawiam gorąco i polecam wszystkim ambitnym osobom, które mają jasno sprecyzowane cele :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Serdecznie polecam korepetytorkę. Potrafi ciekawie opowiadać o trudnych biologicznych zagadnieniach, co sprawia że zapamiętuje się je na długo. Skutecznie przygotowuje do matury dając dużo od siebie i skłaniając ucznia do systematycznego powtarzania materiału. Korzysta ona z materiałów i zadań z wielu źródeł, dzięki czemu uczeń skutecznie sprawdza swoją wiedzę, nie przyzwyczajając się do formuły jednej książki.

Katarzyna

Gratulacje, Weronika aktualnie studiuje na kierunku lekarskim w Gdańsku

https://gumed.edu.pl/378.html

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.