Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław

O mnie

Jestem nauczycielem Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego. Obecnie pracuje w przedszkolu. Mam ukończone kursy z terapii Ręki, Sensplastyki, pozytywnej dyscypliny, metod nauczania Matematyki, Edukacji przez Ruch Dziamskiej, kodowania, warsztat z Integracji Sensorycznej jestem również animatorem tańca

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 12.2018
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne, Terapia Pedagogiczna
09.2017 - 07.2018
Przedszkole
Nauczyciel kontraktowy
Kursy i szkolenia
.
Terapia Ręki i inne
Doświadczenie
01.2017 - aktualnie
Przedszkole

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Polecam Panią Kasię !:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.