Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytom
Katowice
Zabrze
Ruda Śląska
Tarnowskie Góry
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Gra na instrumentach50 - 70 / 60 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

Witaj!
Nazywam się Katarzyna Rubin i jestem nauczycielem gry na fortepianie oraz wiolonczeli. Ukończyłam Akademię Muzyczną w Krakowie i posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie pedagogiczne.
W ciągu mojej kariery nauczałam w Ognisku Muzycznym, jestem muzykiem Filharmonii, jak i nauczycielem prywatnym, więc posiadam bogate doświadczenie zarówno w grze, jak i dydaktyce.

Z przyjemnością pomogę Ci rozpocząć przygodę z muzyką lub poprawić swoje umiejętności :)
Posiadam niezbędne materiały do nauki osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych, dzięki czemu jestem w stanie dostosować program nauki do Twoich potrzeb. 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, spotkasz się z osobą pełną optymizmu, kreatywnych pomysłów i cierpliwości. Moim celem jest nie tylko nauczanie techniki, ale przede wszystkim rozwijanie pasji i zainteresowania muzyką.
Na zajęciach możemy wykonywać utwory zarówno klasyczne, jak i rozrywkowe - najważniejsze, aby Ci się podobały! 

Prywatnie jestem także matką czwórki dzieci, które są uczniami Szkół Muzycznych oraz Akademii Muzycznej w Katowicach i Krakowie. Mam zatem głębokie zrozumienie dla wyzwań, jakie stawia nauka gry na instrumencie oraz świetne podejście do pracy dziećmi.

Jeśli szukasz nauczyciela, który jest ekspertem w dziedzinie gry na wioloczeli i fortepianie, z pasją wprowadzi Cię w muzyczny świat oraz  zmotywowuje do nauki, to proszę o kontakt celem omówienia szczegółów. 

Zajęcia mogą odbywać się z dojazdem do Ucznia lub w moim domu - posiadam dobre pianino oraz warunki niezbędne do przeprowadzenia zajęć w przytulnej atmosferze.

Skontaktuj się ze mną, a razem odkryjemy piękno muzyki!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.