Katarzyna Makowczyńska

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Kraków

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem studentką drugiego roku filologii francuskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Oferuję korepetycje z języka angielskiego. Zajęcia u ucznia. Uzyskałam wysoki wynik z matury z j.angielskiego. 
W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt telefoniczny.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
filologia francuska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2024

Z Panią Kasią mam zajęcia od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Zaczynałam od podstaw, a obecnie jestem w stanie dużo zrozumieć. Pani Kasia jest bardzo miła, ambitna, zawsze przygotowana do zajęć, a jeśli pojawi się taka potrzeba to tłumaczy temat, który należy przypomnieć. Sposób tłumaczenia jest bardzo przejrzysty, następnie robimy zadnia, aby mieć pewność, że wszystko jest zrozumiałe. Polecam!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.