Katarzyna Kopycinska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Ochota)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zajęcia indywidualne dla dzieci i dorosłych prowadzone przez nauczycielkę z wieloletnim doświadczeniem. Program dopasowany do poziomu, potrzeb i zainteresowań ucznia. Konwersacje, Business English, job interview. Skuteczne przygotowanie do egzaminów Cambridge (KET, PET, FCE, CAE, BEC Preliminary, Vantage, Higher). Również egzamin gimnazjalny, ósmoklasisty, matura, egzaminy końcowe na uczelniach (UW, PW, SGGW, SGH). Własne podręczniki, testy i inne materiały. Wystawiam faktury. Zajęcia odbywają się u mnie (Warszawa -Stara Ochota, okolice pl Narutowicza) lub przez Skype

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.