Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Wrocław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Pani doktor jest niesamowita. Zawsze świetnie przygotowana. Rozwiaxywalismy mnóstwo zadań w trakcie lekcji i zaprocentowalo to wynikiem z matury na poziomie rozszerzonym 96% Szczerze i uczciwie polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Jako była uczennica Pani Katarzyny i obecna studentka medycyny chciałam z największą przyjemnością zarekomendować Panią Katarzynę jako świetnego korepetytora z chemii. Lekcje przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Pani Katarzyna świetnie uczy, wszystko wyjaśnia i pomaga rozwiązywać zadania. Mobilizuje do ciężkiej pracy, ale jest efekt. Bardzo dziękuję za rok skutecznych przygotowań.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Pani Katarzyna potrafi bardzo dobrze przekazać wiedzę, jest cierpliwa oraz mocno motywuje mnie do nauki. Przygotowuję się do matury. Dostaję dużo dodatkowych zadań do rozwiązywania. Jestem bardzo zadowolona i polecam korepetycje u Pani Kasi!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Chodzę na korepetycję do pani doktor już miesiąc. Przygotowujemy się do matury, która niestety nie poszła mi najlepiej w tym roku. Już widzę efekty lepszego przygotowania. Moja poprzednia korepetytorka, która przygotowywała mnie do matury w tym roku, ograniczała się jedynie do zadań z matur z lat ubiegłych i to było jednak dla mnie za mało. Pani Katarzyna świetnie tłumaczy a lekcje z nią są bardzo miłe. Polecam.

avatar
Maturzystka z Wrocławia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2013

Chodziałam na korepetycje do kilku nauczycielki i zdecydowanie mogę polecić Panią Kasię. Już w ubiegłym roku zaczęłam chodzić na korepetycję do Pani Kasi i oczywiście od razu widać było postępy w nauce i 5 na koniec roku. Teraz jestem w klasie maturalnej i Pani Kasia przygotowuje mnie do matury. Przerabiam taką ilość zadań, że o wynik matury myślę, że mogę być spokojna:) Dziękuję!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2012

Korepetycje prowadzone bardzo profesjonalnie i ciekawie. Przygotowuję się do matury z chemii i widzę postępy swojej nauki. Bardzo przyjemna atmosfera prowadzonych zajęć. Mogę polecić w 100%.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2012

W ubiegłym roku uczęszczałam do Pani Kasi na korepetycje z chemii i jestem bardzo zadowolona, gdyż poprawiałam maturę i tym razem uzyskałam 92% z matury rozszerzonej. Mogę szczerze polecić bo Pani Kasia prowadzi nie tylko zajęcia niezwykle profesjonalnie, ale jednocześnie w bardzo miłej atmosferze, która to sama w sobie jest mobilizacją do pracy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.