Katarzyna Kirkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Podkowa Leśna
Komorów
Pruszków
Błonie
Brwinów
Książenice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczycielka z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym zaprasza na korepetycje z języka angielskiego na każdym poziomie. Szukasz kogoś kto fachowo i solidnie pomoże w przygotowaniu do egzaminu lub ułatwi bieżącą naukę – to dobrze trafiłeś. Jestem czynnie pracującym nauczycielem z dużym doświadczeniem zawodowym, posiadam 20-letni staż pracy w szkole. Udzielam korepetycji, przygotowuję do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych, po 8 klasie. Pomagam w pisaniu wszelkiego rodzaju prac. Zapewniam materiały do nauki. Gwarantuję profesjonalizm i wysoki poziom zajęć. Mogę się pochwalić 100% zdawalnością egzaminów przez uczniów, którym pomagałam w nauce.
ZAPRASZAM
TEL:570-488-123

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 20:00
Środa14:00 - 20:00
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota08:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Pani Katarzyno bardzo dziękuję za przygotowanie do poprawy mojego syna Macieja.Dzięki Pani profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu udało się zaliczyć materiał.Od września proszę dla nas rezerwować termin na korepetycje nie tylko z j.polskiego ale również z j.angielskiego.
pozdrawiam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Polecam P. Kirkowską pomogła mi bardzo w j.angielskim i j.polskim.Pani bardzo miła i cierpliwa.W nowym roku szkolnym chętnie skorzystam z korepetycji,które Pani prowadzi.

avatar
Viola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

P.Kasię bardzo polecam. Nasi chłopcy zaczęli uczęszczać na lekcje j.angielskiego bez strachu że nie są przygotowani do szkoły. Uważam że ma super podejście pedagogiczne.Napewno widzimy się w przyszłym roku szkolnym.10 na 10.pozdrawiam Violetta z synami

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Polecam p Katarzynę pomogła synowi bardzo w bardzo krótkim czasie syn zawsze wracał z lekcji podbudowany ze wreszcie rozumie .w 100% wspaniały nauczyciel .

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna, Pani Kasia bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminów oraz nauczyła wielu rzeczy. Bardzo polecam korepetycje u Pani Kasi.

avatar
porażka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 marca 2015

Zastanawiam się, czy tych wszystkich opinii nie wystawiła sobie sama nauczycielka. Lekcje wyglądały fatalnie, brak jakiegokolwiek zainteresowania uczniem. Bywały i dni, ze lekcje zaczynałam ok 25 min później, bo Pani Kasia miała wiele innych ważniejszych rzeczy do przygotowania w domu niz zajecie sie uczniem. Ale kiedy byly dwie minuty po czasie, w zadnym wypadku nie można bylo dokończyć zadania, dopiero na następnej lekcji! Żadnych ale to żadnych postępów, nie wyciągnęłam nic z tych lekcji. Zmarnowany czas i pieniądze. Nie pisze tego złośliwie, tylko przestrzegam rodziców czy innych uczniów zastanawiających sie nad ta korepetytorką. STANOWCZE NIE!

Katarzyna Kirkowska

Aktualizując swoje ogłoszenie przeczytałam powyższą opinię i postanowiłam odpowiedzieć, bo bardzo mnie ona zabolała. Na każde zajęcia staram się być jak najlepiej przygotowana uwzględniając indywidualne potrzeby uczniów. Osoby, które uczą się ze mną systematycznie, nie maja problemów z bieżącą nauka w szkole, z egzaminów również otrzymują dobre i b.dobre oceny. Jest jeden warunek: muszą chcieć się uczyć, ja mogę pomóc, ułatwić, zmotywować, ale niestety za ucznia się nie nauczę. Z wieloma osobami pracuję kolejny rok, a osoby niezadowolone w każdej chwili mogą zrezygnować ze współpracy ze mną.
Dziękuję wszystkim swoim uczniom za ciepłe słowa w opiniach.
Pozdrawiam

avatar
Zadowolona Mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2015

W pełni przyłączam się do poniższych opinii. Pani Kasia jest nauczycielką godną polecenia. Córka pracuje z nią bardzo chętnie, wcześniej miała dwie inne korepetytorki, współpraca z nimi była "trudna". Były to typowe chłodne nauczycielki. Pani Kasia jest sympatyczna, ciepła a przy tym wymagająca. Jej metody się sprawdzają bo potrafi dotrzeć do mojej córki, której wyniki w szkole uległy znacznej poprawie, choć nie jest to jej ulubiony przedmiot.
Naprawdę warto! Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2014

Ziomale pani Kasia jest niesamowita. Chodzę do niej na korki od 3 tygodni i jak ona mi tłumaczy to wszystko kumam. Pełen szacun tylko polecać.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2014

Korepetycje w bardzo przyjaznej atmosferze. Jestem w 100% zadowolony zarówno ze swojej matury pisemnej, jak i ustnej. Naprawdę warto :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2013

Naprawdę warto. Polecam lekcje u pani Kasi, mój syn nie radził sobie w szkole w zeszłym roku w tym od września pracuje z panią Kasią i już są efekty.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2013

Polecam, naprawdę fachowa pomoc. W zeszłym roku pisałam z p. Kasią prezentacje i przygotowywałam się do matury - z prezentacji MAX. Byłam zadowolona, w tym roku na korki chodzi moja koleżanka i też jest O.K

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.