Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
 
Online
Lublin
Warszawa
Garwolin

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii
Dla użytkownika Kasia

O mnie

O mnie

Mam na imię Kasia, jestem magistrem rusycystyki i pasjonatką języka rosyjskiego. Uczę języka rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców. Nauczanie sprawia mi ogromną radość i satysfakcję, a spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie przyjemnością. Z chęcią podzielę się z Tobą swoją wiedzą, zarażę pasją i przekonam Cię, że wspólna nauka języka to wspaniała przygoda, która po prostu się opłaca. Aktualnie trudno jest znaleźć pracę, w której pracodawca nie wymaga znajomości języków obcych. Poza tym przydaje się ona podczas podróży i zawierania nowych znajomości.Pomagam w przygotowaniach do matur – ustnych i pisemnych oraz państwowego certyfikatu z polskiego jako obcego na poziomach B1-C1. Doskonale wiem, jakie trudności stoją przed osobami, które uczą się do egzaminów, dlatego cierpliwie wyjaśniam wszystkie wątpliwości. Dbam o to, żeby na lekcjach rozwijać wszystkie najważniejsze umiejętności językowe.Jak uczę?

Na moich lekcjach o nudzie nie ma mowy! Korzystam z oryginalnych tekstów, wykorzystuję piosenki, krótkie filmy, audycje, techniki wyobrażeniowe i pamięciowe, tworzę autorskie materiały. Dbam o rozwijanie umiejętności pisania, słuchania i czytania ze zrozumieniem. Bardzo ważna jest dla mnie otwarta komunikacja z uczniem, dlatego zadbam o zbudowanie relacji z Tobą i o to, żeby atmosfera na lekcjach sprzyjała robieniu przez Ciebie postępów. Wszystkie kwestie dokładnie Ci wytłumaczę – jeżeli jest taka potrzeba to nawet kilka razy, bo wiem, jak to jest, gdy zaczyna się uczyć nowego języka. Interesuję się psychologią, a uzyskana, a uzyskaną wiedzę wykorzystam, żeby pomóc Ci w przełamaniu bariery językowej.Dlaczego uczę rosyjskiego?

Na samym początku język naszych wschodnich sąsiadów wydawał mi się bardzo trudny. Alfabet, czytanie, akcent… Wszystko zmieniło się wtedy, gdy trafiłam na odpowiedniego nauczyciela, który nie tylko nauczył mnie alfabetu i gramatyki, ale także odkrył ze mną tajniki rosyjskiej sztuki. Stopniowo sama zaczynałam dowiadywać się więcej, czytać, słuchać, oglądać. Uwielbiam twórczość Fiodora Dostojewskiego i Fiodora Sołoguba. Pamiętam to uczucie, kiedy po raz pierwszy mogłam przeczytać tekst w oryginale. To jeden z tych momentów, który na długo pozostanie w mojej pamięci.

Studia filologiczne, dały mi bardzo wiele. Dzięki nim zrozumiałam, że chciałabym pomagać osobom rosyjskojęzycznym zgłębiać tajniki języka polskiego i pomagać im odnajdywać się w Polsce.Skąd pomysł na polski dla obcokrajowców?Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem i do dzisiaj sprawia mi ogromną przyjemność porozumiewanie się w języku ojczystym i obcych. Przekazuję wiedzę w ten sposób, by nawet najtrudniejsze zagadnienia nabrały sensu, a ich używanie nie sprawiało trudności. Doskonale wiem, z jakimi trudnościami zmagają się osoby rosyjskojęzyczne w nauce polskiego, dlatego tworzę własne materiały, zestawy zbliżone do wymagań egzaminacyjnych i dbam o to, żeby nauka była przyjemna, a atmosfera sprzyjała robieniu postępów.Cennik:

CENA STANDARDOWA*

30 minutowa lekcja próbna: gratis

diagnoza predyspozycji językowych - test poziomujący: gratis

50 minutowa lekcja dla 1 osoby: 85 zł

80 minutowa lekcja dla 2 osób: 110 zł (55 zł/osoba)

45 minutowa lekcja dla dzieci i młodzieży: 5% rabatu od ceny standardowej

50/80 minutowa lekcja w święta - +10 zł/lekcja

przygotowanie do certyfikatów i egzaminów – cena ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju testu i ilości godzin nauki: zapytaj o cenę

*cennik standardowy obowiązuje przy płatności za pojedyncze spotkania bez pakietuPAKIETY TYGODNIOWE PROMOCYJNE*

lekcje w godzinach 9.00 - 15.30

pakiet 6 lekcji - lekcje 3x w tygodniu: 60 zł/50 min.

pakiet 4 lekcji - lekcje 2x w tygodniu: 655 zł/50 min.

pakiet 2 lekcji - lekcje 1x w tygodniu: 70 zł/50 min.

45 minutowe lekcje dla dzieci i młodzieży: 5% rabatu od podanych cen

lekcje w godzinach 16.00 - 21.00

pakiet 6 lekcji - lekcje 3x w tygodniu: 65 zł/50 min.

pakiet 4 lekcji - lekcje 2x w tygodniu: 70 zł/50 min.

pakiet 2 lekcji - lekcje 1x w tygodniu: 80 zł/50 min.

45 minutowe lekcje dla dzieci i młodzieży: 5% rabatu od podanych cen

*za pakiety dwutygodniowe obowiązuje płatność z góry za dwa tygodnie

*jest możliwość zakupu lekcji w różnych opcjach godzinowych w ramach danego pakietuZapytaj koniecznie o dodatkowe zniżki i pakiety promocyjne.Zapraszam serdecznie na bezpłatną lekcję zapoznawczą! :)Do zobaczenia na lekcjach!

Kasia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Licencjat
Rusycystyka
10.2018 - 07.2020
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Magister
Rusycystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2018 - aktualnie
Lektor języka polskiego dla obcokrajowców i rosyjskiego
- Przygotowanie uczniów do państwowych egzaminów z polskiego jako obcego; - Nauczanie języka rosyjskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Bardzo polecam! Lekcje z Panią Kasią zawsze zaczynają się punktualnie i odbywają się w dobrej atmosferze. Pani Kasia jest zawsze przygotowana i organizuje pracę z różnorodnym i zawsze ciekawym materiałem. Na jednym wykładzie możemy poćwiczyć pisanie, mówienie i czytanie! Dzięki zajęciom z Panią Kasią teraz mówię płynnie po polsku!

avatar
Inna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2021

Polecam zajęcia z Kasią. Jest świetną nauczycielką , znajdzie indywidualne podejście do każdego chętnego się uczyć polski. Poprawiłam swoją gramatykę, czuję się znacznie pewniej kiedy rozmawiam. Zdałam egzamin na B1 i spodziewam się na dobre wyniki.

avatar
Denis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Uczyłem się polskiego przez ostatnie cztery miesiące. Kiedy zaczynałem nie mówiłem ani pisałem po polsku w ogóle. Cel był przygotować się do egzaminu z języka polskiego i mam nadzieję że osiągnę. Co najmniej już mowę i piszę, i myślę że nie źle. Bardzo polecam naukę polskiego z Kasią. Ona jest świetną nauczycielką.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Serdecznie polecam :) Przyjemne lekcje w miłej atmosferze, poziom języka rosyjskiego się znacząco podniósł

avatar
Vira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Bardzo polecam lekcje u Pani Katarzyny. Pani bardzo dobrze tłumaczy i od razu znajduje odpowiedz na każde pytanie. Mój poziom z języka polskiego bardzo sie podniósł. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, a Pani przekazuje informacje zrozumiałym i przystępnym językiem.

Очень рекомендую уроки с Пани Катериной. Катя очень хорошо объясняет и сразу находит ответы на мои вопросы. Мой уровень польского языка очень повысился благодаря Катерине. Занятия проходят в дружеской атмосфере, а Катя подаёт информацию понятным и доступным языком.

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Serdecznie polecam zajęcia z panią Katarzyną . Zajęcia odbywają się w przyjacielskiej atmosferze, a wiedza przekazywana jest w prosty i przystępny sposób.

avatar
katerynaoher@gmail.com
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2021

Пани Катержина знающий и ответственный педагог. Даёт отличную базу разговорного и грамматического польского. Всегда идёт на встречу ученикам.

avatar
Pavel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2021

Катерина (Kasia) всегда приготовлена к занятием и создает дружескую атмосферу. Урок начинается с бесед, что позволяет проработать устную речь. Также разбирается грамматика и прорабатываются сложные темы. Рекомендую!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2021

Świetne podejście do ucznia, indywidualne. Duża wiedza, którą przekazuje w przystępny sposób.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2020

Polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Pani Kasia prowadzi profesjonalne korepetycje.
Wszystkie lekcje są doskonale przygotowane i zawsze o czasie.

I najwazniejsze że zajecia odbywaja sie w doskonałej przyjacielskie atmosferze.
Plecam !

Dajemy najwyższą ocenę

avatar
Mariia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Катерина професіонал своєї справи і учитися з нею одне задоволення. З нею дуже цікаво проходять лекції, можна говорити як на польській мові так і на російській, завдяки її я зачала добре читати і непогано писати. З нею навчання польського стає легше!!!

avatar
Tamara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Мне очень понравились занятия с Пани Катежиной.С ней очень комфортно и легко. Понимает потребности ученика и очень доступно обяснает все.Рекомендую.

avatar
DENIS
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2020

Pani Katarzyna miała za zadanie w ciągu 2 miesięcy przygotować mojego syna Białorusina do rozmowy rekrutacyjnej w języku polskim do jednego z czołowych Uniwersytetów Warszawy. I już na początku powiem, że pani Katarzyna stała na wysokości zadania.
Przed rozpoczęciem zajęć z panią Katarzyną, syn odbył kilka lekcji z polskiego z korepetytorem w Mińsku Białoruskim, ale na żal poziom wiedzy był poniżej naszych oczekiwań. Niby miał jakiś zapas słów potocznych, ale obawiał się mówić.
Jestem zadowolony że w pewnym momencie trafiliśmy na ogłoszenie pani Katarzyny. Oto ona sprytnie znalazła odpowiednie podejście i wspólny język z moim nastolatką, wypracowała dobrą atmosferę do nauki.
Sprawa skończyła się sukcesem i mój syn odbył rozmowę rekrutacyjną, po której został zaliczony do grona studentów. Jesteśmy pani Katarzynie za to bardzo wdzięczni . I na tym na pewno nasza współpraca się nie kończy. Zamierzamy kontynuować naukę ze wspaniałą korepetytorką.
Z całego serca polecam zajęcia z panią Katarzyną!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2020

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Katarzyną! Pani Katarzyna dostosowuję program zajęć do potrzeb każdego i nawet prowadzi zajęcia z języka biznesowego, co znacznie ułatwia komunikację w pracy. Miła, pogodna Pani z dużym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji. PO-LE-CAM!

avatar
Максим
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

советую занятия с пани Катажиной. Занятия проходят в приятной атмосфере, всегда ориентированы на конкретные потребности ученика.

avatar
Rostyslav
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Katarzyną!Pani Katarzyna
ma rewelacyjne podejście do zajęć , zrozumiały sposób przekazywania wiedzy i jest osobą pozytywną, co dla mnie było bardzo ważne! Zajęcia zawsze były ciekawe i ja z chęcią czekałem na kolejne.Dziękuję!

avatar
Екатерина
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Очень рекомендую занятия с Пани Катажиной, если вы действительно хотите подтянуть знания польского. Задания всегда подобраны под уровень человека, а не сухое прохождение тем по одной книге. На занятиях особое внимание уделяется более сложным моментам, поэтому обучение получается более эффективное. Спустя месяц я гораздо увереннее чувствую себя, разговаривая на польском. Кроме этого Пани Катажина всегда обеспечивает позитивную и располагающую атмосферу.

avatar
Alena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2020

Пани Катажина прекрасный человек и прекрасный учитель, все может объяснить, причем для каждого ученика в зависимости от уровня подготовки. От всей души рекомендую

avatar
Марина
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Катерина чудесный преподаватель. Для меня важно найти контакт и прийти к взаимопониманию с человеком, который меня обучает. С Катериной материал усваивается быстро, так как она всегда правильно распределяет нагрузку. Многие задания она составляет самостоятельно, что для меня также очень ценно, ведь человек подходит к своему делу осознанно и ответственно, уделяя много времени подготовке материалов.
Помимо профессиональных качеств, Катерина очень внимательная, понимающая и добрая. Всегда спросит как у меня дела, вместе со мной радуется успехам и сопереживает.
Я рада, что мне удалось найти такого преподавателя. Изучение языка доставляет удовольствие :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Polecam zajęcia z Panią z całego serca!
Pani Katarzyna nadaje się indywidualnie do zajęć w zależności od problemów językowych ucznia. Jeśli istnieją słabe punkty np. tematy gramatyczne lub mówienie, Pani z pewnością poświęci na to więcej czasu. Na lekcji Pani Katarzyna dostarcza materiały nie tylko związane z egzaminem językowym, ale również ćwiczenia z podręczników na różnych poziomach, materiały audio i wideo, co pomaga w kompleksowej nauce języka. Dużym plusem jest to, że zajęcia odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze :)
W ciągu dwóch miesięcy już czuję postęp w swojej wiedzy, a szczególnie w mówieniu, co jest dla mnie najważniejszym i jednocześnie problematycznym momentem. Dlatego jeśli ktoś myśli o lekcjach u Pani, ale nie jest pewien, czy warto, to moja odpowiedź - zdecydowanie tak!

avatar
Nataliia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Napewno, najlepsza opinia będzie w języku, w którym Pani prowadzi zajęcia. Oczywiście, polecam Panią wszystkim mówiącym po rosyjsku do przygotowania do egzaminu - sukces gwarantowany. Zajęcia prowadzone przez skype. Pani mówi po rosyjsku, ale nie trzeba z tego często korzystać: na początku stara się wyjaśnić w języku polskim, dopiero pózniej w języku rosyjskim. Dzięki Pani Kasi (Katarzynie) z niecierpliwością czekam na egzamin, bo juz nie mam czego się bać. Z góry dziękuje.

avatar
Nataliia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2019

Рекомендую занятия з Пани Катаржиной. Мне необходимо было подтянуть польский чтобы сдать экзамен. Она всегда спрашивала что мне было нужно для того чтобы сдать экзамен и над этими темами мы работали. Занятия проходили очень интересно. Мне было приятно и легко заниматься с Пани Катаржиной. Обсуждали очень интересные темы. На занятиях узнала много новых слов и в какой форме использовать их в предложении. Хоть времени было очень мало но благодаря Пани Катажине я очень много узнала нового. Очень благодарна за то что я сдала экзамен. Рекомендую всем. Очень довольна занятиями.

avatar
Alexandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Занимаюсь с Пани Катаржиной второй месяц - очень довольна))
Интересно, легко, понятно, позволяет быстро войти в мир польского языка. Пани Катаржина всегда готовится к уроку, все ее задания авторские, поэтому темы и фразы носят актуальный. практичный характер, что гораздо полезнее. Также стоит заметить весьма широкий спектр тем, который Вы можете затрагивать, занимаясь с ней - от обычных ежедневных бесед до бизнес, социальных и культурных тематик. Смело могу рекомендовать Пани Караржину как интересного и эффективного преподавателя.

avatar
Елена
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Занимаясь с Катажиной начала думать и говорить как коренной житель этой страны. Нет лучшей формы обучения чем приватные уроки,поэтому рекомендую занятия с Катажиной. На уроках используются разнообразные формы проверки знаний,такие как написание сочинений,тестовые задания,много времени посвещаем диалогам.Считаю,что через полгода благодаря ей буду сдавать экзамен на знание польского языка на уровне С1.

avatar
Dmitrii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Очень благодарен Katarzyne за занятия. Мне необходимо было подтянуть мой разговорный польский. На занятиях поднимали очень интересные темы. Много говорил, что очень важно! В разговоре использовал новые слова и выражения, которые Katarzyna высылала в процессе занятия. Очень доволен уроками! Планирую продолжить занятия через небольшой перерыв.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Большое преимущество учителя – знание русского языка, поэтому учитель не тратит времени на то, чтобы найти в интернете правильный перевод и объяснить польские слова и выражения. Объясняет просто и доходчиво . На занятиях используются разные методы обучения, поэтому занятия проходят быстро и эффективно. Kаtarzyna учит грамматики, помогает грамотно высказываться и писать тексты. Имеет очень интересные материалы для обучения. Занимаемся с ней не полных два месяца и каждое занятие жду с нетерпением. Большое спасибо!!

avatar
Irina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Очень рекомендую занятия с Катериной! Она очень внимательная и пунктуальная! Занимаюсь два раза в неделю. Занятия проходят в разных направлениях: разговор, чтение, письмо. И Катерина очень четко чувствует мои пробелы в каждом из них. Считаю, что индивидуальные занятия эффективнее, чем занятия в группе, а когда преподаватель польского языка ещё и прекрасно владеет языком русским, то это огромный плюс для правильного построения предложения, и грамотной речи.

Kasia

Большое спасибо за отзыв! Занятия с Вами — это удовольствие. До встречи на следующим уроке :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.