Katarzyna Pierczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Pruszków (Warszawa oraz powiat: Pruszkowski)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia50 - 100 / 90 min

Katarzyna Pierczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Dr Nauk o Ziemi w zakresie geografii, wykładowca Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, członek Komitetu Okręgowego Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej, juror Wojewódzkich Zawodów Geograficznych i Nautologicznych.

ZAPRASZA

na: kompleksowe korepetycje z geografii

Oferuję korepetycje z geografii dla uczniów wszystkich rodzajów szkół: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponad gimnazjalne. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku a także ze studentami oraz dorosłymi. Przygotowuję uczniów do egzaminu gimnazjalnego, matury (zarówno do nowej matury ja i do matury dla dorosłych) oraz olimpiady geograficznej.

Prowadzę zajęcia zarówno w domu ucznia jak i u mnie w domu.

Mam wieloletnie doświadczenie dydaktyczne.

Bezstresowo, profesjonalnie i solidnie.

Każda lekcja prowadzona jest z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych. Zajęcia mogą mieć formę wykładów, konwersatorium, rozwiązywania i omawiania testów maturalnych lub zadań z poszczególnych działów geografii, pracy z mapą a także formę odpytywania ucznia.

Dodatkowo każdy uczeń otrzymuje dużą ilość materiałów, na które składają się opisy wielu zagadnień (przegląd siatek kartograficznych, tabela stratygraficzna, charakterystyka Parków Narodowych Polski, przegląd roślin uprawnych i wiele innych) rysunki, mapki, ćwiczenia oraz testy maturalne.

Udostępniam uczniom również własne podręczniki zarówno szkolne jak i akademickie oraz czasopisma przedmiotowe.
Lekcje prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze.

Poziom oraz rodzaj zajęć dostosowany jest indywidualnie do potrzeb i możliwości ucznia.

Uczeń ma możliwość ustalenia liczby spotkań w tygodniu oraz ich długości. Szczegółowość przerabianego materiału oraz tempo pracy odpowiada ilości spotkań.

zapraszam

Katarzyna Pierczyk
doktor nauk o ziemi
korepetycje-geografia. pl
605126504

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 października 2019

Nie polecam. Kobieta na maksa zadufana w sobie, bardzo krytykowała moje zaległości, co zblokowało mi dalszą naukę i chęć rozwoju. Straciłam niepotrzebnie czas i pieniądze moich rodziców.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.