Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin (Pomorzany +1)
Wrocław
Wałbrzych
Legnica
Świdnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Anatomia85 - 140 / 60 min

Katarzyna C

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z Anatomii człowieka (Szpilki), dla studentów kierunku lekarskiego, stomatologii, pielęgniarstwa, położnictwa, biologii i innych nauk przyrodniczych. Obecnie jestem studentką 3 roku kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Żeby zdać szpilki trzeba nauczyć się uczyć do zdawania szpilek, co jest najtrudniejsze dla moich uczniów.

Swój egzamin z anatomii człowieka zdałam w pierwszym terminie uzyskując ze szpilek na preparatach w prosektorium 20/24 poprawnych odpowiedzi, w języku polskim i angielskim. Oferuję naukę szpilek po polsku, angielsku i łacinie . Na swoim koncie mam przygotowanie studentów kierunku lekarskiego i stomatologii do egzaminów z anatomii (szpilek) na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie , jak również na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu . Wszyscy moi uczniowie polepszyli swoje wyniki, zdali szpilki, a następnie teorię.

Podczas nauki staram się wytłumaczyć materiał korzystając ze skojarzeń, analogii i mnemotechnik. Nauczam w oparciu o wiedzę zawartą w atlasach Greya, Nettera, Sobotty, Prometeusza, McMinna, Gilroya, a także wuzetek anatomicznych.

[*Zapraszam do kontaktu :)pod numerem +48 511 030 258 (jeśli nie odbiorę proszę o sms)

Pierwsze 30 minut lekcji jest darmowe
*]
Szczegóły, terminy do ustalenia. Możliwość lekcji online jak również u ucznia i w Bibliotece PUM.

Korepetycji online udzielam z użyciem platformy Teams lub Zoom Udzielam równieź korepetycji z histologii i biochemii na poziomie akademickim.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
Lekarski
Kursy i szkolenia
06.2022
Analiza obrazu wykorzystywana w naukach morfologicznych, realizowanego w ramach projektu "Integration- Zintegrowany rozwój Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2023

Zdecydowanie polecam, dzięki pomocy Kasi udało mi się zaliczyć histologię z którą miałem duże trudności. Dzieli się wiedza i doswiadczeniem co zdecydowanie polepsza jakoś nauki. Wykorzystuje metodę skojarzeń i porównań dzieki czemu łatwiej zrozumieć złożone zagadnienia. Dodatkowo można się zgłość z pytaniami poza godzinami konsultacji. Na samych zajeciać panuje zarówno pozytywna jak i profesjonalna atmosfera

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Kasią, mimo braku nadziei w zdanie matury z matematyki i dość późnego zaczęcia przygotowań do poprawki otrzymałam potrzebną pomoc i udało mi się zdać maturę, jedyne czego żałuje to to, iż trafiłam na Kasie tak późno.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2023

Zgłosiłam się do pani Kasi kiedy moja córka miała problem z matematyką,
zmiana nauczyciela i szkoły poskutkowały zaległościami z matematyki, a co za tym idzie piętrzącymi się problemami z nauką, wtedy zgłosiłam się do pani Kasi i był to strzał w dziesiątkę.
Dzięki zajęciom, moja córka polubiła matematykę i chemię, którą pani Kasia zaciekawiła córkę. Polecam wszystkim panią Kasię bo moje dziecko polubiło naukę, a jej oceny się polepszyły. Jestem zadowolona ze współpracy i będę ją kontynuować.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Decydując się na korepetycje z Kasią nie sądziłam, że nauka najmniej przyjemnego przedmiotu jakim była dla mnie histologia, to będzie taka frajda. Kasia jest po prostu wspaniałym nauczycielem. Od początku była zaangażowana żeby mnie jak najlepiej przygotować- miała zawsze ze sobą zebrane materiały pomocnicze, wszystkie potrzebne książki, wydruki czy pliki. Świetnie mi się z nią pracowało przez cały rok, nigdy nie czułam jakby jej się kiedyś nie chciało czy mniej się starała - poziom był zawsze równy i zawsze jak najbardziej na najwyższym poziomie. Wiadomo, że pod względem nauki każdy z nas jest inny więc różnie może sobie radzić z danym przedmiotem/nauką podczas korepetycji, natomiast Kasia jest jedną z niewielu osób która nie tylko uczy, ale stara się uczyć w sposób w jaki ty najlepiej zapamiętasz. Jest zawsze otwarta na pomysły żeby nauka szła jak najsprawniej i żebyś to ty czuł się że faktycznie rozumiesz :) Więc jeśli ktoś się zastanawia nad podjęciem korepetycji właśnie u niej, to gwarantuje dobrą współprace i miłą atmosferę podczas nauki nawet najbardziej meczącego i upierdliwego przedmiotu ;) Baaaardzo polecam!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Dziękuję za pomoc w zdaniu matury z matematyki! Od zawsze miałam problemy z tym przedmiotem i dopiero po niezdaniu matury i zobaczeniu wyniku 17% w lipcu zdecydowałam się zwrócić o pomoc do Kasi, a dzięki intensywnym przygotowaniom udało mi się osiągnąć wynik 47% co dla mnie jako humanistycznej duszy było bardzo dużym osiągnięciem. Serdecznie polecam lekcje z Kasią za cierpliwość, podejście i wiarę we mnie. Serdecznie polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Jako studentka 2 roku Politechniki Wrocławskiej mogę serdecznie polecić zajęcia z Kasią, ponieważ dzieki jej sumiennemu przygotowaniu zdałam laboratorium z chemii na 5.0, jak i wykład w terminie zerowym na ocenę 4.5. Wszystko to dzięki świetnemu i dokładnemu wytłumaczeniu materiału ze względu na dużą wiedzę oraz pasję Kasi. Zajęcia odbywały się online. Serdecznie polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2022

Przyjemne zajęcia, potrafi wszystko wytłumaczyć jasno, na wiele sposobów. Widać że wie o czym uczy, ma wiedzę i wprawę. Polecam cieplutko

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.