Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polskicena do ustalenia

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Egzaminatorka CKE, nauczyciel dyplomowany. Matura 2024, egzamin po klasie 8 (ukończone szkolenia OKE).  Prowadzę diagnozy wiedzy i umiejętności. Indywidualnie dostosowane kursy dla ósmoklasistów lub maturzystów, lekcje indywidualne, a także w grupach 2-4 osobowych. Profesjonalne i skuteczne przygotowanie do wszystkich egzaminów z języka polskiego, wysokie wyniki. Jestem doświadczonym egzaminatorem OKE w zakresie egzaminu maturalnego z języka polskiego oraz egzaminatorem OKE egzaminu po klasie ósmej. Posiadam duże doświadczenie w pracy z uczniami ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (opinie PPP, orzeczenia PPP).Prowadzę też zajęcia w ramach nauczania domowego. Zajęcia także online.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2017

Idealnie ta Pani przygotowała mego syna do matury. Każdemu polecam ...

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.