Dariusz Baumann

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy60 - 80 / 60 min

Dariusz Baumann

Opis ogłoszenia

Oferuję treningi szachowe indywidualne (również od podstaw). Jeśli masz dziecko zainteresowane królewską grą lub sam chciałbyś nauczyć się lepiej grać w szachy to chętnie pomogę w zrozumieniu zarówno strategii szachowej, debiutów, gry środkowej jak również i końcówek. Każdy aspekt gry jest ważny na moich zajęciach.

Na początku rozpoczęcia lekcji szachowych utworzę dla Ciebie indywidualny plan treningowy wcześniej analizując Twoje partie szachowe.

Zajęcia online prowadzone są przez aplikację Skype lub Zoom. Udostępniam swój pulpit i na ekranie komputera widać szachownicę.

Zajęcia online/stacjonarne polegają na:

1.Analizie partii ucznia, ze szczególnym uwzględnieniem poznania przyczyn popełnianych błędów w celu ich wyeliminowania.

2.Rozwiązywaniu zadań: kombinacje oraz etiudy szachowe - według odpowiedniego poziomu trudności - trening liczenia wariantów i wizualizacji bez przestawiania figur.

3.Treningu gry pozycyjnej - poznaniu typowych planów gry w grze środkowej w wybranych strukturach pionowych na bazie wzorcowych partii.

4.Nauce gry typowych, praktycznych pozycji z gry końcowej.

5.Analizie partii klasycznych na bazie partii np. Rubinsteina, Keresa oraz mistrzów świata: Capablanki, Botwinnika, Smysłowa, Tala, Petrosjana, Fischera, Karpowa.

6.Utworzeniu solidnego repertuaru debiutowego zarówno na kolor biały jak również czarny, zgodnego z charakterem i temperamentem ucznia.

7.Przygotowaniu na konkretnego przeciwnika na turnieju szachów klasycznych i zaproponowaniu uczniowi konkretnych systemów debiutowych po wcześniejszym wykonaniu analizy partii przeciwnika.

Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

Posiadam tytuł kandydata na mistrza i mój najwyższy ranking FIDE to 2134 punktów ELO.

Moi uczniowie to finaliści Mistrzostw Polski.

Serdecznie zapraszam na treningi szachowe.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.