Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello! I’m delighted to offer you polish classes in relaxed atmosphere. I’m Polish, I lived in England 1,5 year, where I obtained my language skills on a level which allows me to communicate freely and explain Polish language. I have an experience in teaching. Please, feel free to contact me. :)

Witam! Oferuję lekcje języka polskiego w miłej atmosferze. Jestem polką, 1,5 roku spędziłam w Anglii, dzięki czemu posługuję się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, jak i możliwość wyjaśnienia zawiłości języka polskiego :) Posiadam doświadczenie w nauczaniu. Zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.