Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Język angielski35 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Wszystkie poziomy, przygotowanie do egzaminów w gimnazjum, liceum, FCE, CAE, pomoc w bieżących lekcjach ucznia. Ciekawe materiały, miła atmosfera,dojazd do domu ucznia. Nauka również w okresie wakacyjnym.(Okolice Katowic i Mikołowa) Zapraszam tel.516148060

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 listopada 2019

Pani na pierwszą lekcję spóźniła się 20min kompletnie nieprzygotowana, jak na pierwszą lekcję jestem w stanie zrozumieć ale kolejna lekcja, która miała się odbyć tydzień później, najpierw została przesunięta na inny dzień, 2h przed rozpoczęciem. Umówiłyśmy się na 17:15, Pani oczywiście znowu się spóźniła, na początku nie odbierała telefonu kiedy udało mi się dodzwonić o 17:35 otrzymałam informację, że przyjedzie za jakieś 20min, bez wcześniejszej informacji, że się spóźni ani jakiegokolwiek słowa przepraszam.

Kompletny brak szacunku do do czyjegoś czasu!

Ponadto Pani wzięła pieniądze na poczet drugiej lekcji i mimo prośby, pieniądze nie zostały mi zwrócone.

Nie polecam!!!!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.