Katarzyna Panyło

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Legionowo (Piaski)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

lekcje języka angielskiego z nauczycielką pasjonatką

Jestem posiadaczką tytułu licencjata z filologii angielskiej oraz tytułu magistra w dydaktyce nauczania języków obcych. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w szkołach językowych oraz dwuletnie wyniesione z gimnazjum. Ponad 3 lata spędziłam w Wielkiej Brytanii. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą. Sprawię, że zaczniesz osiągać swoje cele językowe… Ale nie tylko. Także zawodowe, prywatne, hobbistyczne. Te które na różne sposoby mogą być powiązane z dobrą znajomością języka:)

Jeśli pragniesz:
Rozpocząć przygodę z językiem obcym,
Powtórzyć zapomniany materiał,
Przygotować się do egzaminu lub sprawdzianu,
Znaleźć osobę do konwersacji,
to bardzo dobrze trafiłeś/trafiłaś.

Zapraszam na lekcje osoby dorosłe, młodzież i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzę zajęcia 1-1 oraz 1-2.

NOWOŚĆ! Od września 2023 zajęcia grupowe online. Maksymalnie 6 osób w grupie.

cennik na rok szkolny 2023/2024:

general english - 60 min - 110 zł
general english - 45 min - 95 zł
przygotowanie do egzaminu 8kl - 110 zł
przygotowanie do egzaminu - matura/B2first/CAE -  60 min - 120 zł
general english duo ( w parach) - 60 min - 120 zł
general english duo - 45 min -  100zł

Zajrzyj na mój fanpage  Teacherka Onlinerka Kasia Panyło na Facebooku:) Raz w miesiącu (sobota rano) organizuję bezpłatne grupowe spotkanie językowe online (6-8 osób) pod nazwą Saturday Chit-Chat czyli sobotnie pogaduchy. Info na fanpage’u.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Katarzyna Panyło
Zegrzyńska
05-119 Legionowo
NIP: 5361510707

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Witam, miałam okazję spotykać się z Kasią na lekcjach z jęz. angielskiego i przyznam, że były to najciekawsze z lekcji, jakie do tej pory miałam. Tematyka i poziom zajęć zawsze były przemyślane i dostosowane do moich potrzeb. Lekcje były ciekawe i zachęcały do dalszej pracy i do rozwoju, co nie zdarza się często. Z czystym sumieniem mogę polecić Kasię jako profesjonalną i rzetelną osobę z powołaniem do dzielenia się wiedzą językową.

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

Monika, cieszę się, że lekcje ze mną spełniły Twoje oczekiwania. :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Na moje pytanie do córki co się jej najbardziej podobało na lekcjach z ang z Panią Kasią odpowiedziała-WSZYSTKO! A spełnić oczekwiania 14latki to ogromny sukces !Pani Kasia zawsze przygotowana do zajęć, w ciekawe materialy, filmiki uczące przez zabawę. Po zajeciach corka przychodzila i mówiła mamo ja wreszcie zrozumialam....juz wiem.. ale to latwe -jak pani wytlumaczy to latwe. Trafiliśmy do p.Kasi z polecenia innej nastolatki i jej mamy i my rownież polecamy szczerze ! Dodam, że z przyjemnością kontynuujemy zajęcia dalej.

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

Pani Jolu, piękne dzięki za te słowa! Miejsce dla Izy na kolejny rok szkolny czeka:)

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Szczerze polecam i zachęcam innych do podążania ku językowej przygodzie z Panią Kasią. Syn podjął wyzwanie w wieku 14 lat i na pewno nie był to rok stracony, wręcz przeciwnie zyskał wiedzę, której nie był w stanie wynieść ze szkoły przez kilka ostatnich lat. W zestawie od Pani Kasi otrzymaliśmy dostęp do solidnej wiedzy, profesjonalizm, zaangażowanie i kapitalne podejście do młodego człowieka :-)
Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Kasią.

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

Pani Arleto, przygodo trwaj! :) Pozdrawiam

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Jestem szczęśliwym uczestnikiem językowych spotkań z Panią Kasią od kilku lat. Nieustająco przez ten czas pozostaję pod ogromnym wrażeniem Jej niezwykłej wiedzy, kompetencji i solidności. Nigdy nie było zajęć nieprzemyślanych jeśli chodzi o treść i nieprzygotowanych. Mam zawsze poczucie, że te spotkania są przygotowane zgodnie z moimi potrzebami.
Pani Kasia jest nauczycielem niezwykle inspirującym.
Te kilka lat to przygoda językowa, ale także, co równie cenne, niezwykła przygoda intelektualna.

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

Dorota, aż się zarumieniałam czytając te słowa. Bardzo dziękuję za wspólną podróż językową:)

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Pani Kasia z całą pewnością jest lektorem języka angielskiego godnym polecenia. Na podkreślenie zasługują nie tylko jej kompetencje językowe oraz pedagogiczne, ale przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia. Na początku Pani Kasia przeprowadziła bardzo solidną, pogłębioną diagnozę mocnych i słabych stron córki, co pozwalają projektowanie indywidualnych zajęć. Właśnie na tym szczególnie nam zależało, aby lekcje nie przebiegały, według wybranego podręcznika, lecz były ukierunkowane na zidentyfikowane potrzeby córki wynikające z przygotowań do egzaminu ósmoklasisty. Ponadto każde spotkanie jest profesjonalnie przygotowane i przebiega w miłej atmosferze. Motywacją do uczęszczania na lekcje dla córki, oprócz niewątpliwie tego co wskazałem są wyniki, które uzyskuje w szkole. Z egzaminu próbnego udało się jej otrzymać 98% (zrobiła jeden drobny błąd). Zatem współpraca przynosi konkretne efekty, utwierdza nas to w przekonaniu, iż decydując się na Panią Kasię dokonaliśmy naprawdę dobrego wyboru.

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

Lekcje z Mileną to prawdziwa przyjemność:)

avatar
Miroslawa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2021

Na zajecia do Kasi uczeszczam od poczatku roku 2021 i szczerze moge polecic Kasie kazdemu, kto mysli o nauce jezyka angielskiego. Zajecia sia ciekawe, a sama Kasia jest rzetelnym nauczycielem, skoncentrowanym na indywidualnych potrzebach i zawsze przygotowana do lekcji. Na co dzien musze poslugiwac sie tym jezykiem, ale co innego jest rozmawiac, a co innego wysylac oficjalne wiadomosci. Mialam obawy przed pisaniem maili, ale dzieki lekcjom opartym glownie na gramatyce, widze ogromny postep.

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

Dziękuję za tę recenzję mojej pracy.:)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Pani Kasia prowadzi lekcje na najwyższym poziomie. Zawsze na lekcji wykorzystuje ciekawe materiały. Moja 8-letnia córka jest zachwycona tymi zajęciami i bardzo chętnie bierze w nich udział. Nigdy na lekcji się nie nudzi. Z kolei ja jako rodzic cały czas obserwuje postępy w nauce i też jestem BARDZO zadowolona.

Polecam na prawdę warto !!!

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

Dziękuję za pozytywną opinię.:)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Bardzo chwalę sobie zajęcia indywidualne z języka angielskiego u Pani Kasi. Długo zbierałam się za odświeżenie i pogłębienie moich umiejętności językowych, a teraz żałuję, że tak późno trafiłam na tak profesjonalnego i zaangażowanego lektora. Zajęcia prowadzone przez Panią Kasię są ciekawe i urozmaicone, a czas wykorzystany w 100%.

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

:-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Do pani Kasi uczęszczam na lekcje angielskiego od 10 miesięcy. Miałam już w swoim życiu wielu lektorów i mogę z całą pewnością powiedzieć, że pani Kasia jest osobą bardzo rzetelną, super przygotowaną do każdej lekcji z indywidualnym podejściem do klienta. Zajęcia są interesujące i przebiegają w motywującej oraz przyjaznej atmosferze. Szczególny nacisk kładziony jest na poprawną gramatykę oraz wymowę.Cieszę się z postępów w nauce i na pewno będą ją kontynuować. Zajęcia z panią Kasią polecam w 100%!!

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

Pani Marto, dziękuję za opinię:)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2020

Bardzo dziękuję Pani Kasi, ponieważ to dzięki jej zainteresowaniu i zaangażowaniu rozpocząłem naukę języka angielskiego. Profesjonalizm, rzetelność, sumienność oraz przyjazna atmosfera podczas zajęć sprzyja nauce języka angielskiego. Na zajęcia do Pani Kasi uczęszczam (z przerwami) od ok. 2 lat i mimo, że nadal wiele nauki przede mną to widzę progres i jest to znakomita motywacja do dalszych działań w tym kierunku. Jestem wdzięczny za podpowiedzi dot. dodatkowych źródeł nauki języka tak aby szybciej przyswajać wiedzę i osiągnąć planowany poziom znajomości i komunikacji w języku angielskim.
Zdecydowanie polecam naukę u Pani Kasi. Odpowiedni lektor to znakomity start do nauki języka. A tak jest w moim przypadku. Bardzo dziękuję.

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

Dziękuję za opinię. :-)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2019

Lekcje prowadzone przez Panią Kasię są bardzo profesjonalne i rzetelne, luźna i przyjazna atmosfera panująca na zajęciach sprzyja przyswajaniu języka angielskiego. 11-letni syn jest zachwycony zajęciami, uczęszcza na zajęcia od 3 lat i jego poziom angielskiego, dzięki lekcjom u Pani Kasi, przewyższa poziom szkolny ( wysokie notowania na konkursach, olimpiadach, testach). Doceniam profesjonalizm Pani Katarzyny, jej sumienność, punktualność i nacisk na ćwiczenie akcentu.

Katarzyna Panyło Nauczanie Języków Obcych

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.