Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Gdynia (Obłuże)
Język polski70 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam, mam na imię Kasia. Jestem absolwentką filologii polskiej oraz filologii klasycznej. Nauczycielką mianowaną. Obecnie pracuję jako nauczycielka języka polskiego w liceum ogólnokształcącym  oraz na uczelni wyższej. Posiadam bardzo duże  doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i młodzieży. Posiadam własne materiały dydaktyczne. Skutecznie przygotuję do wszystkich egzaminow, pomogę wyrównać wszelkie zaległości szkolne. Jestem osobą miłą, otwartą, komunikatywną oraz wyrozumiałą. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Serdecznie zapraszam do kontaktu!!!!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Szczerze polecam lekcje z panią Kasią. Dała mojemu synowi nie tylko pomoc merytoryczną ale też jakieś poczucie, że pisać potrafi ... jakąś pewność siebie. Jestem bardzo wdzięczna. Mój syn zgłosił się do Pani Kasi dwa tygodnie przed egzaminem ósmoklasisty. Słabo pisał rozprawki. Egzamin próbny napisał z polskiego tylko na 30 procent w tym 3 punkty za rozprawkę.... Więc dramat. Syn był bardzo zadowolony z lekcji online z panią Kasią. Powiedział, że nigdy wcześniej nie nauczył się tyle na żadnej lekcji j. polskiego. Jego koledzy twierdzili że rozprawka na egzaminie była trudna, on twierdził że łatwa. I napisał na 71 procent.:) Dla mnie bosko.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.