Brave Speak Katarzyna

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Ruda Śląska
Sosnowiec
Gliwice
Świętochłowice
Chorzów
Bytom
Katowice
Wrocław
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

stacjonarnie w Świętochłowicach.
Jestem magistrem  filologii angielskiej ze specjalizacją języka angielskiego w biznesie. Przez 18 lat uczyłam w szkole i przygotowywałam uczniów do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego a teraz również ósmoklasisty,  dbając o najwyższą jakość przeprowadzanych zajęć. Obecnie jestem nauczycielem akademickim i prowadzę własną  szkołę językową, gdzie uczę dzieci, młodzież oraz dorosłych. 

Twój cel językowy jest dla mnie priorytetem ! Stosuję nowoczesne i skuteczne metody nauczania oraz motywowania Cię do systematycznej pracy! Systematyczność jest kluczem do sukcesu w opanowaniu języka obcego:)
Oferuję zajęcia indywidualne oraz grupowe z języka angielskiego wyłącznie w języku angielskim - jedynie trudne dla słuchacza zagadnienia gramatyczne wyjaśniam w języku polskim, co ma olbrzymi wpływ na osiągane efekty i postępy w nauce. Staram się dopasować techniki, metody i tempo pracy indywidualnie do każdego ucznia lub grupy. Jestem wymagająca i konsekwentna jednocześnie zapewniam miłą i przyjazną atmosferę sprzyjającą przyswajaniu wiedzy.

Jestem egzaminatorem maturalnym i ósmoklasisty.  Doskonale znam standardy i wymogi egzaminacyjne i to na nich opieram programy moich kursów skierowanych do młodzieży szkolnej.  Moi młodzi kursanci nie tylko zdają swoje egzaminy           ( Mogę pochwalić się 100 procentową zdawalnością) ale również zdają je bardzo dobrze - zazwyczaj osiągają wyniki w granicach 80-100%.  

Z przyjemnością pomogę Ci pokonać bariery w mówieniu ! Moje zajęcia dla dorosłych  są ciekawe i urozmaicone , a specjalnie dobrane ćwiczenia i quizy językowe sprawią, że będziesz robił postępy już od pierwszych zajęć i co najważniejsze - pokonasz strach przed zabieraniem głosu po angielsku!

Najmłodsi kursanci uczą się i przełamują bariery językowe głównie  poprzez zabawę a moim celem jest zaszczepienie w nich miłości do języka angielskiego już od najmłodszych lat.

 Lekcje odbywają się  online przez Skype’a, Microsoft Teams, Zoom itp. Zajęcia grupowe stacjonarne odbywają się w Świętochłowicach na ul. Sudeckiej.(SP5)

Serdecznie zapraszam na:

  - zajęcia w małych grupach 4-6 osób

  • dla najmłodszych (4-9 lat) - 40 zł/45 min.
  • dla dzieci klas IV-VII 60 zł / 60 min
  •  przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz do matury podstawowej lub rozszerzonej - 75 zł/90 min.
  • dla dorosłych - 75 zł/ 90 min .
  • przygotowujące do certifikatów - FCE, CAE  itp. - 80  zł/ 90 min
  • Zajęcia w parach - 75 zł/60 min.

 

   -  zajęcia indywidualne

  - (15.00 - 20.00)  90 zł/45 min i 105 zł/55 min.

  w godzinach porannych (7.00-14.00) - 80zł/45min. 90 zł/55 min.

  • Zajęcia indywidualne przygotowujące do certyfikatów - FCE, CAE,  itd.online - 160 zł/90min.

 
Do współpracy zachęcam również osoby całkowicie początkujące oraz firmy !. Wystawiam rachunki.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Brave Speak Katarzyna
Chorzowska
41-605 Świętochłowice
NIP: 6272006422

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 06.2004
Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
03.2010
Kurs egzaminatora maturalnego
03.2010
Kurs egzaminatora gimnazjalnego (ósmoklasisty)
Doświadczenie
09.2002 - 02.2019
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Gimnazjum i Liceum)
10.2006 - aktualnie
Nauczyciel akademicki na WSB i WSTI
10.2017 - 06.2020
Szkoła językowa
09.2019 - aktualnie
Własna szkoła językowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Mój syn uczęszczał na zajęcia grupowe dla czwartej klasy u Pani Kasi. Szczerze polecam: małe grupy, pełny profesjonalizm, syn wracał naprawdę zadowolony. Zajęcia prowadzone w większości po angielsku. Już jesteśmy zapisani na nowy rok szkolny.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Syn przez 2 lata przygotowywany był przez p. Katarzynę do matury rozszerzonej z j. angielskiego, którą zdał bardzo dobrze. Zajęcia prowadzone online jakością nie odbiegały od zajęć stacjonarnych. Polecam

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Serdecznie polecam naukę języka z panią Kasią! Nauczyciel z pasją i zaangażowaniem - motywuje do nauki, cierpliwie tłumaczy. Zajęcia ciekawe i różnorodne, z indywidualnym podejściem do ucznia - egzamin 8-klasisty zdany na 100% - dziękujemy Pani Kasiu:)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Gorąco polecam, Pani Kasia jest bardzo rzetelnym, cierpliwym i pozytywnym nauczycielem oraz bardzo przemiłą osobą. Wszystkie pozytywne opinie innych osób potwierdzam z czystym sumieniem.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Polecam zajęcia u Pani Kasi, bardzo dobrze tłumaczy trudne zagadnienia, zajęcia przez Skype'e - super!, choć, na początku byłam do nich sceptycznie nastawiona. Zdałam maturę na 85% - dziękuję;)

avatar
Aleksa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Ogromnie polecam Kasie! Świetny nauczyciel angielskiego i mega pozytywna osoba, ktora zaraza swoja energia i pasja do jezyka.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Polecam zajęcia u pani Kasi. Dostosowuje metody nauki do potrzeb ucznia. Zawsze świetnie przygotowana. Zajęcia urozmaicone, tematy ciekawe. Nauczyciel wymagający i motywujący. sprawdza postępy w nauce.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Pani Kasia to doskonały nauczyciel! Dużo cierpliwości do ciężkich przypadków, doskonale zorganizowana, punktualna. Potrafi zawiłe zagadnienia wytłumaczyć w prosty sposób. Dostosowuje metody uczenia do potrzeb ucznia, tak żeby osiągnąć postawione na początku nauki cele.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Bardzo polecam zajęcia, ponieważ dzięki indywidualnemu podejściu Pani Kasia potrafi wytłumaczyć w prosty sposób trudne zagadnienia językowe.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.