Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Katowice
Chorzów
Ruda Śląska
Mysłowice
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 50 / 45 min

Kasia Sęk

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Oferuję lekcje muzyki przeprowadzone przez profesjonalistę w przyjaznej atmosferze.

OFERTA:

  • Skrzypce: 50 zł/45 min
  • Wokal: 40 zł/45 min; dla dzieci
  • Fortepian: 40 zł/45 min; zakres podstawowy, dla dzieci
  • Kształcenie słuchu: 40 zł/45 min; zakres szkoły muzycznej I i II stopnia 
  • Muzyka w szkole ogólnokształcącej: 50 zł/1h; teoria, gra na dzwonkach chromatycznych i flecie prostym

Ze mną możesz nauczyć się grać na skrzypcach, ćwiczeń z Danyszowej na kształcenie słuchu, albo na sprawdzian w szkole. Chcę zarazić Cię miłością do muzyki! Wierzę, że możesz wiele osiągnąć!

O MNIE:
Ukończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia w Dąbrowie Górniczej oraz Szkołę Muzyczną II stopnia im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie skrzypiec, gdzie zdobywałam doświadczenie jako solistka, kameralistka i muzyk orkiestrowy i chórzystka. Uczyłam się na Akademii Realizacji Dźwięku na kierunkach Realizacja Dźwięku, Realizacja Nagłośnienia, Fotografia i Multimedia oraz w Śląskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu oraz skrzypiec jazzowych. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na specjalności Zespoły instrumentalno-wokalne w muzyce popularnej na Uniwersytecie Śląskim. Aktualnie jestem na studiach magisterskich Edukacji muzycznej na specjalności Muzyka popularna - produkcja i wykonawstwo. Udało mi się zdobyć wiele nagród krajowych i międzynarodowych jako skrzypaczka solistka i kameralistka, z orkiestrą, z chórem oraz aranżerka i wokalistka. W edukacji najważniejsza jest zabawa i motywacja wewnętrzna, którą wspieram. W każdym wieku można rozpocząć naukę muzyki, dlatego chętnie podejmę się również pracy z młodzieżą oraz dorosłymi.

Serdecznie zapraszam na lekcje oraz korepetycje!

MIEJSCE - DNI TYGODNIA:

  • CIESZYN: poniedziałek, wtorek, środa
  • KATOWICE I OKOLICE: piątek, sobota, niedziela 

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 18:30
Wtorek17:30 - 22:00
Środa20:00 - 22:00
Czwartek
Piątek12:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.