Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Skierniewice
Łowicz
Rawa Mazowiecka
Łódź
Radomsko
Piotrków Trybunalski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia70 - 100 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Witam! 

Zapisy na rok 2023/2024 rozpoczęte!

Mam na imię Katarzyna i jestem magistrem biologii z przygotowaniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Biologia to moja pasja. Na studiach zdobywałam liczne stypendia naukowe, a także brałam czynny udział w wielu konferencjach. 

Moi uczniowie dostają się na wymarzone kierunki studiów (medycyna, biotechnologia, farmacja, położnictwo, ratownictwo medyczne, weterynaria) wielu prestiżowych uczelni. 

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. 
Przygotowuje do :
- matury
- sprawdzianów
- klasówek/kartkówek
- egzaminów poprawkowych z biologii
- zrozumieniu niezrozumiałych zagadnień na zajęcia do szkoły.

Nie odpowiadam na smsy

Zajęć stacjonarnych udzielam na terenie miasta Skierniewice. Pozostałe miejscowości - zajęcia Online

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota00:00 - 21:00
Niedziela00:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Na korepetycje z Panią Kasią trafiłam w klasie maturalnej, po niecałym roku zajęć udało mi się osiągnąć 87% na maturze! Ogromny nacisk na zadania, świetnie przekazane i wyjaśnione problematyczne zagadnienia połączone z wiarą w ucznia dały niesamowity rezultat. Jestem wdzięczna, że trafilam na Panią Kasię❤❤

Katarzyna

Bardzo dziękuję! Julia powodzenia na studiach!

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2023

To najlepsze korepetycję w mieście! Miła i ciepła atmosfera sprawia, że czujesz się jak u siebie w domu. Ja dzięki zajeciom z Panią Kasią uwierzyłam w siebie i w swoje możliwości oraz dostrzegłam, że naprawdę dużo potrafię. Takie zajęcia to nie tylko ogrom wiedzy i wsparcia w poczynaniach biologicznych, ale również niesamowity rozwój osobisty, jak np. zdobywanie wiary w siebie, kiedy inni w ciebie nie wierzą. Osobiście wzbiłam się na szczebel wyżej i zaczęłam pisać odpowiedzi na zadania z biologii pod klucz. Niesamowite osiągnięcie możliwe tylko z Panią Katarzyną. Gorąco polecam, ponieważ te zajęcia uskrzydlają i dodają siły w drodze po wymarzony wynik na maturze!

Katarzyna

Bardzo, bardzo dziękuje! Miód na moje serce. Cieszę się, iż mogłam pomóc :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2022

Polecam Panią Kasię z całego serca. Lekcje na luzie, nacisk na zadania. Po jednej godzinie w głowie zostaje cała masa zagadnień, które ciężko wchodzą czytając suchą teorię. Jako licealistka, po lekcjach z Panią Katarzyną nigdy nie dostałam oceny niższej niż 4 z biologii.

Katarzyna

Dziękuję:))

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Na korepetycje do pani Kasi trafiłam kilka miesięcy przed maturą. Dzięki zajęciom z panią podszlifowałam swoją wiedzę, a nawet dowiedziałam się nowych rzeczy, które później przydały mi się na egzaminie maturalnym. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i z pewnością pani Kasia podchodzi do każdego indywidualnie. Z całego serca polecam! ❤️

Katarzyna

Bardzo dziękuję :) Trzymam kciuki

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Kilka miesięcy przed maturą zdecydowałem się na korepetycje u Pani Katarzyny. Zajęcia odbywały się online za przystępną cenę. Dzięki nim nauczyłem się rozwiązywać zadania maturalne z biologii oraz zacząłem lepiej rozumieć nowe zagadnienia. Dzięki pomocy i wsparciu Pani Katarzyny dostałem się na wymarzoną farmację na UMED.

Katarzyna

Dziękuję :) Powodzenia na studiach

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Pani Katarzyna jest świetną korepetytorką. Ma w sobie ogromne pokłady cierpliwości. Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze oraz niezwykle profesjonalnie. Dzięki nim przestałam uczyć się biologii na pamięć, a zaczęłam ją rozumieć. Pani Kasia kładzie nacisk na prawidłowe formułowanie odpowiedzi pod klucz, co bardzo pomaga w późniejszym rozwiązywaniu zadań maturalnych. Bardzo polecam zajęcia z Panią Kasią każdemu.

Katarzyna

Dziękuję:)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Pani Katarzyna to naprawdę cudowna korepetytorka, która potrafi jasno i klarownie wytłumaczyć nawet najbardziej zaplątanie zagadnienia. Nauka biologii z nią to była czysta przyjemność:)

Katarzyna

Dziękuję! Powodzenia na medycynie❤

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Serdecznie polecam!

Katarzyna

Dziękuję ❤

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Zajęcia z Panią Kasią pozwalają nabyć ogrom wiedzy biologicznej, ale także dopracować technikę rozwiązywania zadań. Można liczyć na dużo dodatkowych materiałów. Pani Kasia jest przesympatyczną osobą z cierpliwym podejściem do ucznia. Dzięki zajęciom udało mi dostać się na wymarzony kierunek lekarski, a wiedzę zdobytą na zajęciach wykorzystuje do dziś.

Katarzyna

Slicznie dziękuję Olu❤❤❤

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Pani Kasia jest najlepsza, nawet najtrudniejsze zadania świetnie wytłumaczy!
Dzięki niej dostałam się na wymarzone studia i je skończyłam.
Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, aż chce się uczyć :)
Polecam każdemu zajęcia z Panią Kasią!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.