Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Sosnowiec
Siemianowice Śląskie
Katowice
Czeladź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

NIEMIECKI METODĄ BEZPOŚREDNIĄ DLA DOROSŁYCH!
Wieloletnia lektorka i nauczycielka akademicka języka niemieckiego, tłumacz przysięgły, magister filologii germańskiej z przygotowaniem metodycznym, studia na Uniwersytecie Śląskim, Phillips-Universität Marburg, Universität Trier, certyfikowany egzaminator certyfikatów TELC na poziomach B1 i B2, a przede wszystkim fascynatka języka niemieckiego i nauczycielka z pasją

serdecznie zaprasza osoby dorosłe, które chciałyby rozpocząć:

  • naukę języka niemieckiego metodą bezpośrednią,
  • bez użycia języka polskiego, także dla początkujących,
  • bez stresu,
  • w przyjemnej atmosferze,
  • na wysokim poziomie,
  • na każdym poziomie zaawansowania.

Metoda bezpośrednia pozwala osiągnąć szybkie efekty komunikacyjne, bez stresu zagłębiania się w struktury gramatyczne, uczeń niejako intuicyjnie poznaje język obcy

Oczywiście oferuję wszelkie materiały, z których korzystamy na zajęciach, ale jeżeli uczeń ma specjalne życzenia, korzystamy z jego materiałów lub próbuję dopasować podręczniki występujące na rynku dla osób mające wymagania specjalne.

Ponieważ każdy jest inny, staram się dopasować metodę nauczania do danej osoby, dlatego oferuję także nauczanie metodą tradycyjną, korepetycje, przygotowanie do egzaminów TELC, do egzaminów na germanistyce, tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe, wystawiam rachunki, prowadzę kursy w firmach oraz na skypie.

Prowadziłam także zajęcia na studiach podyplomowych z translatoryki, pomagam się przygotować kandydatom do egzaminu na tłumacza przysięgłego, udzielam korepetycji dla studentów germanistyki, pomagając zgłębić zawiłe struktury gramatyczne języka niemieckiego ;-)

Posiadam także doświadczenie w prowadzeniu lekcji przez skype, więc zapraszam do nauki także osoby mieszkające za granicą. Można się ze mną kontaktować pod numerem 502 162 862 lub mailowo przez serwis e-korepetycje :-)

Serdecznie zapraszam na około półgodzinne spotkanie wstępne w celu poznania się, omówienia oczekiwań, materiałów, preferencji prowadzenia zajęć itp. bez kosztów i bez zobowiązań.

Do zobaczenia i do usłyszenia!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 16:00
Wtorek
Środa09:00 - 16:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Miałam przyjemność uczyć się z panią Katarzyną przez kilka tygodni w ramach przygotowań do certyfikatu TELC na poziomie B1. Dzięki niej zdałam ten egzamin śpiewająco na ponad 90%. Pani Katarzyna ma bardzo indywidualne podejście do ucznia i jest elastyczna jeśli chodzi o wymiar godzin. Już na pierwszych zajęciach rozpoznała z czym mam problem i systematycznie powtarzała ze mną sprawiające mi trudności części gramatyki. Potrafiła wytłumaczyć mi trudne zagadnienia w łatwy do zapamiętania sposób, co bardzo pomogło mi podczas egzaminu TELC.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Bardzo polecam zajęcia z Kasią! Lekcje przebiegają w miłej i luźnej atmosferze z pełnym zaangażowaniem. Materiały dobierane są odpowiednio do poziomi, a konwersacja sprawiła, że bardziej otworzyłam się na język niemiecki. Bardzo jestem zadowolona z odbytych lekcji i nie mogę doczekać się kolejnych.

avatar
iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia.Świetnie prowadzone zajęcia,bardzo logiczne i usystematyzowane przekazywanie wiedzy.Polecam Panią Kasię osobom potrzebującym wsparcia językowego na każdym poziomie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.